Od 9 do 11 maja Kraków będzie stolicą e-biznesu. To właśnie do tego miasta Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz SKN Synergy zapraszają Cię na E-biznes Festiwal. Trzy dni bezpłatnych szkoleń i prelekcji z zakresu trzech „e” – e-biznesu, e-commerce i e-marketingu. Ogrom wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci na pełniejsze wykorzystanie potencjału Internetu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o szeroko pojętym zarabianiu poprzez własne serwisy internetowe i poznać specyfikę social media, a także dostać konkretne narzędzia dla Twojej internetowej działalności? A może pasjonujesz się niesamowitymi możliwościami internetowego marketingu, chcesz poznać praktyków e-biznesu, którzy wiodą prym na polskim rynku? Albo po prostu przesiadujesz codziennie w sieci, fascynuje Cię wszystko, co jest z nią związane i chcesz wykorzystać Internet do stworzenia profesjonalnego wizerunku? Jeśli na choć jedno pytanie Twoja odpowiedź jest twierdząca – E-biznes Festiwal jest właśnie dla Ciebie.

Na stronie www.e-festiwal.net znajdziesz szczegółowy harmonogram festiwalu, a już teraz możesz poznać naszych prelegentów. Wśród nich znaleźli się:

  • Piotr Wilam (współzałożyciel onet.pl, CEO Innovation Nest),
  • Rafał Agnieszczak (prezes zarządu Fotka.pl),
  • Rafał Brzoska (prezes grupy Integer oraz firmy InPost),
  • Krystian Stypuła (współzałożyciel home.pl),
  • Marek Przystaś (współzałożyciel grupy BrightBerries),
  • Paweł Nowak (bloger - appleblog.pl, przedsiębiorca internetowy).

Każdy z prelegentów to osoba aktywnie działająca w branży internetowej. To Oni kształtują trendy. Każdy z nich jest polskim Markiem Zuckerbergiem! Oni wciąż wykorzystują potencjał sieci, a Ty? Na co czekasz?

Sponsorem głównym festiwalu jest Krakowski Park Technologiczny. Organizację festiwalu wspierają Multiklaster i URSS AGH. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli między innymi Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski, Małopolska Loża Business Centre Club oraz Rektorzy krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego.

Osoby zainteresowane udziałem w festiwalu zapraszamy na stronę:
www.e-festiwal.net

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)