NaTemat.pl we wrześniu br. odwiedziło ponad 1 000 000 unikalnych użytkowników wg Google Analitycs. Po 8 miesiącach od uruchomienia, to rekordowy i niespotykany w polskim internecie wynik dla medium publicystyczno-informacyjnego. W stosunku do lutego, który był pierwszym miesiącem działania naTemat.pl liczba UU wzrosła o 200%, porównując to z marcem, który był pełnym miesiącem po uruchomieniu, to wzrost o 49%.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Tak dobry wynik osiągnięto za pomocą nowoczesnej formuły serwisu łączącej blogi znanych osób z aktualnym i ciekawym contentem, tworzonym przez profesjonalną redakcję. Dzięki angażującym treściom, średni czas spędzony przez użytkownika w naTemat.pl wyniósł aż 8 minut, a liczba komentarzy, dyskusji pod wpisami oraz artykułami liczona jest w tysiącach.

W serwisie swoje blogi prowadzi już ponad 450 osób są to m.in.: politycy, artyści, sportowcy, przedsiębiorcy, dziennikarze, blogerzy, ludzie mediów. Wiele z nich to najbardziej rozpoznawalne osoby w Polsce. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców naTemat.pl, liczba osób tu piszących stale rośnie.

Warto dodać, iż serwis niedawno wprowadził do swojej oferty reklamowej - PowerDispaly. Największy na polskim rynku format statycznej reklamy internetowej o wymiarach 980x1500 px. Jest to forma ponad 19,5 raza większa od tradycyjnego billboardu.

Jak zapowiada Tomasz Machała, Dyrektor zarządzający naTemat.pl: - Pierwszy milion to dopiero początek i mobilizacja do dalszego rozwoju serwisu.To świetny wynik po 8 miesiącach funkcjonowania, który również pokazuje skalę zaufania użytkowników do naTemat.pl - dodaje.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)