HACKWAW to dwudniowe spotkanie developerów i designerów, którzy przez krótki, ale bardzo intensywny czas, wspólnie stworzą roboty, produkty i narzędzia internetowe. Inspiracją do stworzenia inicjatywy są legendarne hackathony odbywające się za Wielką Wodą w Nowym Jorku czy San Francisco.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po sukcesie pierwszego HACKWAWu podczas którego powstało 15 działających projektów, organizatorzy postanowili pójść za ciosem, jednocześnie podnosząc poprzeczkę jeszcze wyżej. Tym razem najlepsi programiści i inżynierowie będą tworzyć namacalne projekty - roboty i hardware. Możliwości są nieograniczone - od doniczek informujących na facebooku, że kwiatek potrzebuje wody po pralki informujące o skończonym praniu. Dzięki współpracy z firmą Nettigo.pl, organizatorom udało się zapewnić każdemu zespołowi niezbędny sprzęt do zrealizowania nawet najbardziej kreatywnego pomysłu.

Podobnie jak poprzednio, nie zabraknie mentorów, którzy będą do dyspozycji developerów i designerów w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, a najlepsze projekty stworzone podczas maratonu zostaną nagrodzone.

HACKWAW odbędzie się 10 i 11 listopada w centrum biznesu AIP Business Link, na 12 piętrze wieżowca Zebra Tower, w sercu Warszawy, tuż obok stacji metra Politechnika. Wydarzenie jest skierowane do designerów, specjalistów od interfejsów użytkownika, programistów piszących w dowolnym języku i na dowolnej platformie, studentów robotyki i mechaniki. Rejestracja na hackathon trwa tylko do 27 października. Liczba miejsc jest ograniczona.

Komentarze (0)