Po raz drugi w trakcie swojej sześcioletniej działalności, Grupa Nokaut SA - właściciel m.in. porównywarki cen Nokaut.pl - znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012. 678% wzrostu przychodów w ciągu ostatnich 5. lat zagwarantowało Grupie 22. miejsce w rankingu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012 to coroczny ranking prezentujący najszybciej rosnące innowacyjne firmy Europy Środkowej. Oprócz kategorii głównej funkcjonują podkategorie: "Big 5" - prezentujące spółki o największych przychodach, oraz “"Rising Stars", grupującej najmłodsze firmy o największym potencjale rozwoju. Konkurs Deloitte to inicjatywa szczebla regionalnego ale i globalnego. Głównym celem edycji środkowoeuropejskiej jest zwrócenie uwagi na szybko rozwijające się spółki oraz podkreślenie ich działalności na rynku.

W 2010 roku Grupa Nokaut - jako jedyna polska spółka - została wyróżniona w kategorii “Rising Stars”. Po dwóch latach powraca, tym razem do kategorii głównej rankingu Deloitte.

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że ponownie udało nam się znaleźć wśród laureatów tego prestiżowego zestawienia - mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Grupy Nokaut SA. - Ponowne pojawienie się w zestawieniu 50. najszybciej rosnących firm Europy Centralnej potwierdza, że nasze myślenie o e-commerce jak też wynikająca z niego strategia rozwoju Grupy są słuszne - dodaje.

Tegoroczny ranking Deloitte po raz kolejny zdominowały polskie firmy technologiczne. W zestawieniu znalazło się 36 rodzimych przedsiębiorstw. To o osiem więcej niż w 2011 r. 27 spośród nich zostało wyróżnionych w głównej kategorii, Technology Fast 50, w której także znalazła się Grupa Nokaut. Dziewięć pojawiło się w podkategorii “Rising Stars”, a trzy w “BIG 5”. W 2012 r. w rankingu znalazły się 23 debiutujące firmy.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)