Firma Mobi-net, twórca systemu MobinetMaps, rozpoczyna działalność w Ameryce Łacińskiej. Reprezentantem w tym regionie został Adrian Noguera. Adrian posiada ponad 10 letnie doświadczenie w brażny. Jego przygoda z rynkiem rozwiązań mobilnych zaczęła się w 1999 roku w Movicom Bellsouth.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Adrian jest twórcą Toing, pierwszej regionalnej marki do pobierania mobilnego kontentu, który przyczynił się do zwiększenia zasięgu Telemedia Latin America w Ameryce Centralnej. Obecnie Adrian jest odpowiedzialny za dział sprzedaży rozwiązań mobilnych w Sprayette. - W tym regionie mamy możliwość stworzenia wielu aplikacji związanych z mobilnym marketingiem. - mówi Adrian Noguera. - Dzięki współpracy z sieciami komórkowymi, firmami i stowarzyszeniami zbudujemy w każdym z krajów regionu, zbudujemy silną pozycję i rozpoznawalność marki MobinetMaps.

- Rozpoczęcie działalności w Ameryce Łacińskiej to duży krok dla naszej firmy - mówi Paweł Lewiński. - To ogromny, szybko rozwijający się rynek. Tylko sektor centrów handlowych rósł tam w ostatnim roku o 14%. Nasze rozwiązania mobilne a zwłaszcza system MobinetMaps idealnie wypełniają potrzebę posiadania nowoczesnych narzędzi marketingu mobilnego dla firm.

MobinetMaps to propozycja łódzkiego startupu na mobilne mapy wnętrz budynków i marketingu mobilnego na smartfony. Rozwiązanie jest przeznaczone dla centrów handlowych, sklepów, muzeów czy wszelkich innych budynków oraz ogrodów zoologicznych, parków rozrywki a nawet miast. System MobinetMaps pozwala na tworzenie map wnętrz i obiektów bardzo wysokiej jakości a dzięki integracji z systemem CMS i CMR daje możliwość pełnego wykorzystania zalet marketingu mobilnego.

W tej chwili powstaje pierwsza aplikacja centrum handlowego oparta na MobinetMaps dla stałego klienta Mobi-net i przygotowywana jest aplikacja dla międzynarodowego lotniska.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)