14 listopada o 18:00 w Rzeszowie odbędzie się drugie spotkanie 'biznes na luzie'. Listopadowa edycja odbędzie się w klubie Chilli przy ul. Kopernika 12. Będzie można posłuchać, co mają nam do powiedzenia Paweł Tkaczyk (MIDEA) oraz Marcin Zaborowski (FEB). Wstęp wolny.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


‘Biznes na luzie’ to cykliczne spotkania w Rzeszowie, w których może uczestniczyć każdy zainteresowany. Podczas imprezy zawsze jest dwóch prelegentów. Najczęściej poruszane są tematy dotyczące promocji, marketingu i wykorzystania do tego Internetu, ale również podejmowane są tematy związane z prowadzeniem firmy czy sprzedażą. Organizatorom zależy na różnicowaniu tematów a przede wszystkim przedstawicieli różnych środowisk i specjalności, aby w konsekwencji zostały zrealizowane ciekawe projekty. Chcą, aby wydarzenie stało się okazją do integracji i współpracy na wielu płaszczyznach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Istotnym elementem spotkań jest nieformalny charakter. Podczas ‘biznes na luzie’ nie ma barier, wszystko odbywa się w ‘luźnej’ jak przystało na nazwę, atmosferze. Po prezentacjach można zostać i bliżej poznać się z organizatorami i innymi uczestnikami, a przy tym dobrze bawić.

Na skróty:
•    Cel: prowadzenie cyklicznych luźnych rozmów około biznesowych podczas wieczornych spotkań
•    Dla kogo: pracownicy lub przedsiębiorcy związani z branżą marketingową lub też osoby zainteresowane tą tematyką
•    Korzyści: integracja z ludźmi z branży w województwie podkarpackim, wymiana doświadczeń i poglądów, poszerzanie wiedzy o najnowszych trendach, poznanie ciekawych i wartych uwagi ludzi z branży oraz ich publikacje, możliwość uczestnictwa zarówno, jako słuchacz jak i prelegent

Jeśli więc chcesz popatrzeć na biznes z przymrużeniem oka, poznać ciekawych i charyzmatycznych ludzi, posłuchać interesujących prelekcji przyjdź do Chilli 14 listopada 2012. Start od 18:00. Więcej informacji na www.biznesnaluzie.pl oraz facebook.com/biznesnaluzie

Komentarze (0)