Lider rynku wymiany walut w Internecie – platforma Walutomat.pl – 12 listopada świętuje trzecią rocznicę urodzin serwisu. Tego dnia wszyscy chętni będą mogli wymienić waluty za darmo.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

– Poprzednia edycja „Dnia Darmowej Wymiany” odniosła rekordowy rezultat, nasi użytkownicy wymienili wówczas blisko 10 mln zł. Z okazji trzecich urodzin chcemy wspólnie z użytkownikami, których jest już 60 tysięcy, pobić poprzedni wynik i wymienić rekordową sumę walut – mówi Dagmara Malinowska dyrektor serwisu Walutomat.

Darmowa wymiana obowiązuje dzisiaj od godziny 00:00:00 do 23:59:59 i dotyczy tylko prowizji pobieranych przez serwis Walutomat.pl. Standardowo operator serwisu pobiera prowizję w wysokości od 0,06 do 0,2 proc. kwoty, którą otrzyma użytkownik w momencie zakończenia zlecenia. Dzisiaj prowizja ta nie będzie pobierana.

– Wymiana walut w Internecie zapoczątkował w Polsce Walutomat. Mimo, iż w ciągu tych trzech lat pojawiło się kilka nowych podmiotów świadczących podobne usługi, żaden inny kantor internetowy nie ma tak wysokich obrotów i takiej dynamiki rozwoju – wyjaśnia Dagmara Malinowska. Pozycję lidera zawdzięczamy klientom, którzy przekonali się, że jesteśmy wiarygodnym i stabilnym partnerem, dzięki któremu mogą kupować i sprzedawać waluty tanio, szybko, wygodnie, 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie, oszczędzając przy tym naprawdę duże kwoty – dodaje.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)