Mobilna Platforma Informacyjna coigdzie.pl to agregator informacji o tym gdzie warto w Polsce spędzić czas.  Dystrybuujemy największą bazę imprez i wydarzeń w całej Polsce – w każdym miesiącu dostarczamy naszym Partnerom ponad 20 000 nowych informacji z terenu Polski. Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych danych budowana poprzez weryfikację dostarczanych treści, standaryzację oraz innowacyjne umiejscowienie ich w przestrzeni geograficznej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Aplikacja coigdzie.pl dostępna jest jako jedyna Polska aplikacja osadzona w serwisie Ovi Mapy w telefonach Nokii. Dostarczamy dane do lokalizatora docelu.pl – serwisu Wirtualnej Polski. W nawigacji samochodowej MapaMap czy nawigacji osobistej GPS do telefonów komórkowych NaviExpert można wyszukać POI oraz Imprezy i Wydarzenia pochodzące z bazy danych Coigdzie.pl. Subskrybenci serwisu SMS/MMS w sieci ERA dostarczanego pod marką Onet.pl otrzymują co tydzień plik polecanych przez coigdzie.pl imprez i wydarzeń. Dodatkowo użytkownicy urządzeń mobilnych mogą korzystać z wyszukiwarki imprez http://szukaj.coigdzie.pl oraz wersji próbnej strony mobilnej dostępnej pod adresem http://m.coigdzie.pl.

Baza danych coigdzie.pl – największa profesjonalna baza imprez

Agregujemy informacje zarówno z dużych miast, małych miasteczek i kurortów wypoczynkowych. Każda informacja jest precyzyjnie zgeokodowana, co pozwala na wyszukiwanie imprez według  rzeczywistej odległości od miejsca przebywania.

Oferujemy rzetelną informację o imprezach z:

  • 16 NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIAST tj. Trójmiasto, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław i in.
  • PONAD 50 MIEJSCOWOŚCI na prawach powiatu min. Bielsko-Biała, Koszalin, Krosno, Radom, Wałbrzych i inne
  • PONAD 2000 GMIN odwiedzanych przez Polaków podczas podróży wypoczynkowych czy biznesowych

Ponadto Coigdzie.pl:

  • integruje bazy najbardziej popularnych i widowiskowych dyscyplin sportowych
  • oferuje największą i najaktualniejszą bazę repertuarów teatralnych w Polsce
  • dostarcza bazę repertuarów kinowych

Rozwój produktów i usług coigdzie.pl – sprzedaż treści i usług

W chwili obecnej wraz z dalszą rozbudową relacji z organizatorami, współorganizatorami oraz gospodarzami imprez i wydarzeń spółka skupia się na budowie aplikacji mobilnych. Jednocześnie realizujemy budowę aplikacji działających w obszarze istniejących sieci społecznościowych, które generowały będą zwiększenie liczby użytkowników oraz zwiększą zaangażowanie w marki i produkty poprzez zaangażowanie zbudowanych już społeczności wykorzystując ich zamiłowania kulturalne, rozrywkowe i sportowe.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)