Warszawski lab mobilny Appvetica opublikował w App Store aplikację fotograficzną o nazwie DuoCam. DuoCam robi zdjęcia przednią i tylną kamerą iPhone’a jednocześnie tworząc dwustronne zdjęcia, którymi potem można podzielić się ze znajomymi. Aplikacja ta zmienia tradycyjny sposób robienia zdjęć telefonem, pokazując co dzieje się po stronie robiącego zdjęcia.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

- Zwykłe zdjęcia mają jedną podstawową wadę - nie można zobaczyć, kto je zrobił. Umyka na nich oblicze fotografa i wszystko, co dzieje się dookoła niego i żaden filtr czy ramka tego nie nadrobią. Dzięki DuoCam możemy uchwycić wszystko - mówi Piotr Tuszyński, CEO Appvetica.

DuoCam działa bardzo prosto. Podczas robienia zdjecia jednocześnie wykorzystywana jest przednia i tylna kamera, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dwustronnego zdjęcia. Może ono zostać wyeksportowane na kilka różnych sposobów - zdjęcia mogą zostać: złączone, nałożone na siebie lub przenikać się. Następnie, zdjęciem można podzielić się na Facebooku, Twitterze, wysłać je mailem lub zachować do rolki.

DuoCam kosztuje $1.99 i jest dostępne w App Storze pod linkiem: https://itunes.apple.com/gb/ app/duocam-take-two-sided-photos/id556850975?mt=8.

DuoCam został stworzony przez firmę Appvetica, developera takich aplikacji jak Tyype - edytora tekstu dla iPhone’a i iPada opartego na gestach, Boothsy - budki do zdjęć rozpoznająca twarze czy AppMotion Controller, który z iPhone’a i iPada tworzy kontroler ruchu w stylu konsoli Wii.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)