Już 12.12.12 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się przełomowa konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”. Towarzyszyć jej będą otwarte Targi Dobrych Pomysłów, na których wystawcy poinformują jak można pozyskać kapitał na realizację własnych przedsięwzięć, podzielą się praktycznym doświadczeniem, a projektodawcy portalu beesfund.com zaprezentują swoje projekty szerokiej publiczności.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

„Crowdfunding w Polsce 2012” to okazja do zrozumienia tematyki finansowania społecznościowego – szans, trendów, wyzwań i jego wpływu na rynek marketingowy, finansowy oraz na rozwój małej przedsiębiorczości i finansowania inicjatyw non-profit. To także okazja do pozyskania praktycznych rad związanych z korzystaniem z tego mechanizmu w Polsce, o czym opowiedzą praktycy, którzy sfinansowali swoje inicjatywy w ten sposób, a prawnicy opiszą aspekt prawno-podatkowy.

Zaproszeni prelegenci podejmą również temat specyfiki inwestowania w spółki i projekty we wczesnych fazach rozwoju, w tym min. znany reżyser Wiktor Grodecki, który opowie o specyfice inwestowania w niezależne projekty finansowe oraz reprezentanci instytucji rynku kapitałowego. Arkadiusz Regiec, prezes beesfund.com przedstawi szczegóły pozyskania kapitału od społecznościowych akcjonariuszy w ramach projektu crowdfundingu udziałowego.

W trakcie konferencji przewidziano dodatkowe atrakcje, w tym wręczenie nagród dziennikarskich „CrowdJournalist”.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pozyskaniem finansowania, każdego kogo interesują trendy rynku marketingu, finansowego i Internetu, a także dziennikarzy, pracowników administracji oraz reprezentantów sektora pozarządowego.

Szczegółowe informacje znajdują się na specjalnej stronie konferencji: http://konferencja.crowdfunding.pl. Bilety dostępne jedynie na portalu beesfund.com. Organizatorami wydarzenia są Crowdfunding.pl oraz Polskie Towarzystwo Crowdfundingu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)