Driiive.com został zwycięzcą StartUp Challenge, ścieżki eksperckiej odbywającej się podczas #e-biznes festiwal 2012. Dzięki wygranej Driiive.com dostał się do finału inicjatywy UPRISER gdzie rywalizować będzie z 9-cioma innym startupami o możliwość zdobycia kapitału finansowego na łączną kwotę 1 mln złotych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Driiive.com to serwis skupiający globalną społeczność entuzjastów motoryzacji. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie piękne pojazdy (tj. klasyki, youngtimery, itp.) będą mogły w atrakcyjny wizualnie sposób zostać zaprezentowane.

#e-biznes festiwal to unikalny cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych, prezentujących zagadnienia związane z nowymi technologiami i rozwiązaniami w Internecie. W tym roku po raz pierwszy podczas festiwalu odbyła się specjalna ścieżka ekspercka - StartUp Challenge - w ramach której 10 wyłonionych w drodze eliminacji startupów rywalizowało o nagrodę publiczności oraz prelegentów festiwalu. Krakowski startup motoryzacyjny Driiive.com zwyciężył głosami prelegentów.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)