SecondChoice.pl to nowy serwis oferujący oryginalne, markowe ubrania najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep właśnie zainaugurował swoją działalność (wersja beta). W ofercie znajdują się ubrania, torebki, buty dla kobiet oraz dla dzieci. Jest to pierwszy polski internetowy second hand wykonany z dużą dbałością o interfejs i o jakość usług. Wystawiane rzeczy podlegają selekcji, a w ofercie znajdują się tylko najbardziej interesujące i najlepiej zachowane modele. Dodatkowo, SecondChoice.pl oferuje profesjonalny serwis fotograficzny który zapewnia jednolity i konsekwentny wygląd sklepu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Oferta SecondChoice.pl skierowana jest do osób lubiących bawić się modą. Zarówno dla kupujących, jak i chcących wstawiać swoje rzeczy do komisu. Sklep proponuje marki luksusowe z najwyższej półki (Prada, Gucci, Christian Dior), niszowe (Alaia, Diane von Furstenberg), polskie (Dawid Woliński, Maciej Zień, Simple) i siecowe (Zara, Mango, H&M).

Słowo kryzys coraz częściej gości w słowniku. Dlatego też, coraz więcej osób przywiązuje wagę do tego, na co i w jaki sposób wydaje pieniądze. Markowe ubrania nie są produktami „pierwszej potrzeby”. Niemniej jednak, to gwarancja dobrej jakości i solidnego wykonania. SecondChoice.pl daje szanse na modny i elegancki wygląd, na upolowanie dobrych okazji oraz na luksus dostępny dla każdej kieszeni. - Wierzymy mocno, że Polkom spodoba się idea nadawania nowego życia ubraniom i akcesoriom. Być może rzecz, która nam nie pasuje, uszczęśliwi kogoś na drugim końcu kraju lub świata. – tak nową inicjatywę komentują założycielki SecondChoice.pl, Karolina Bartczak i Vesna Lorenc.

Powstawaniu SecondChoice.pl od początku towarzyszyła idea nadawania rzeczom drugiego życia. Stąd też nazwa portalu. W Wielkiej Brytanii trafia na śmietnik ponad 2,7 mln sztuk odzieży rocznie! W Polsce brak takich statystyk. Warto połączyć pożytecznę z przyjemnym, być EKO friendly i zmieniać świat na lepsze razem z SecondChoice.pl. Takie podejście daje podwójną satysfakcje i gwarantuje świetny look.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)