Masz pomysł na biznes, startup, wydarzenie artystyczne, portal społecznościowy, akcję społeczną, chcesz rozpocząć swoją działalność, wystartować z projektem? Jeśli tak, to przyjdź na Wielki Mixer.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na targach będzie można zaprezentować publicznie swój pomysł (przedsiębiorczy projekt z zakresu biznesu, sztuki, nauki), aby pozyskać do współpracy specjalistów, inwestorów, pasjonatów, menedżerów. Będą stoiska organizacji wspierających przedsiębiorczość i firm oferujących usługi dla startupów.

Szczególnym wydarzeniem będzie Mixer, To trzy formy szybkiego poznawania ludzi i wymiany kontaktów, między pomysłodawcami, menadżerami i inwestorami.

Szybka Piłka – uczestnicy zasiadają przy dwuosobowych stolikach, każdy może  porozmawiać z osobą, która siedzi naprzeciw niego. Po 3 minutach następuje zmiana miejsc i rozmawiamy z kolejną osobą i tak dalej, aż uda nam się nawiązać kontakt ze wszystkimi. Dzięki temu w krótkim czasie poznajesz wiele osób, dowiadujesz się co robią i rozmawiasz o potencjalnej współpracy.

Temat Na Stół – na sali stoją stoły, na każdym stole jest kartka z napisanym tematem, uczestnik siada przy tym stole tematycznym, który go interesuje. W ten sposób ludzie dobierają się w grupy, pod względem swoich zainteresowań.

Teraz Ty - przy dużym stole zasiada około 30 osób,  każdy ma 1 minutę by powiedzieć, kim jest i czego/kogo poszukuje do współpracy. Po kolei każdy mówi przez minutę. Po zakończeniu - osoby o podobnych zainteresowaniach mogą wymienić się wizytówkami i porozmawiać o podjęciu potencjalnej współpracy.

Wielki Mixer to także wykłady na tematy związane z przedsiębiorczością, takie jak: nowe sposoby finansowania startupów przez aniołów biznesu, rewolucyjny system finansowania projektów artystycznych, wartość fanów portali społecznościowych i warsztaty związane z coachingiem biznesowym, komunikacją oraz innymi aspektami potrzebnymi ludziom przedsiębiorczym.

Będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji związanych z zakładaniem firmy/fundacji, prowadzeniem działalności, finansowaniem i aspektami prawnymi – zarówno w obszarze biznesowym jak i w sektorze organizacji pozarządowych.

Wielki Mixer odbędzie się 18 maja 2011 w połączonych salach Centralnego Basenu Artystycznego i Teatru Imka w Warszawie – plac Trzech Krzyży – wejście od ulicy Konopnickiej 6.

Honorowy patronat nad targami objęło UNDP. Głównym organizatorem jest Fundacja Pomysłodawcy.

Strona: www.wielki-mixer.pl
E-mail: info@wielki-mixer.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)