Już w najbliższy czwartek – 6 grudnia odbędzie się trzecie spotkanie 'biznes na luzie'. Nie jest to jednak jedyna atrakcja w ostatnim miesiącu 2012 roku. Niedługo później, bo 17 grudnia zainteresowanych Biznes na luzie zaprasza do Mielca.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas trzeciego spotkania ‘biznes na luzie’, które odbędzie się w Chilli Klub o godzinie 18:00 będziemy rozmawiać o budowaniu relacji sprzedażowych. Jest to temat, w ramach którego chcemy zainspirować do budowania długotrwałych i przyjaznych relacji z klientami i kontrahentami, w szczególności ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jest to przecież okres wysyłania sobie życzeń, czy otrzymywania prezentów, które jeśli są przemyślane, mogą pozytywnie wpłynąć na nasze relacje z otoczeniem. Podczas wydarzenia wystąpi Benedykt Ożóg, od lat związany ze sprzedażą. Od 8 lat prowadzi stabilny i zgrany zespół sprzedażowy. Obecnie odpowiedzialny za dwa oddziały SIG Polska.

Drugim grudniowym wydarzeniem będzie spotkanie ‘biznes na luzie’ w restauracji Planeta, 17 grudnia o godzinie 18:00. Tutaj porozmawiamy o zarządzaniu projektami. Zaprezentujemy pełen zakres potrzebnych umiejętności zaczynając od przeprowadzania burzy mózgów, stosowania map myśli, używania metodologii mindmodellingu™, kończąc na wypełnieniu prostego formularza projektu. Dzięki spotkaniu uczestnicy wykształcą sobie przekonania i umiejętność, pozwalające na łatwą i intuicyjną, codzienną pracę z doskonale zaplanowanymi i zrealizowanymi prostymi projektami. Prelegentem, który wprowadzi nas w temat zarządzania projektami będzie Kamil Popławski - nowoczesny i otwarty ekonomista przekonany o istotności wpływu zarządzaniana jakość naszego życia i przyszłość świata. Twórca koncepcji zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, Mind modellingu™.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkania ‘biznes na luzie’ w grudniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie lub na profilu facebook i twitter.

Wydarzenie objęte patronatem przez MamStartup

Komentarze (0)