... ... ...

Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutym 2013!

Dodane

04-12-2012

Mam Startup

82% wzrost liczby unikalnych użytkowników sieci Internet za pomocą urządzeń mobilnych, 85% wzrost liczby unikalnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz 4% SPADEK liczby użytkowników sieci za pomocą tradycyjnego peceta względem zeszłego roku w USA to liczby, które mówią same za siebie! Wkroczyliśmy w erę mobile!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dlatego nie może Cię zabraknąć podczas drugiej edycji Mobile Trends Conference & Awards, która odbędzie się 21-22 lutego 2013 roku w Krakowie. Konferencja ta to niepowtarzalne wydarzenie w świecie IT – porusza najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące mobilności, która jest obecnie najszybciej rozwijającym się trendem w technologii. Mobilność to zupełnie nowy rynek dla usług i reklamy, to ogromna szansa dla firm, to nowa generacja MOB, to przejaw wzrastającego komfortu życia i nowoczesności, to wręcz synonim naszych czasów. Mobile Trends Conference ma na celu pokazanie aktualnego stanu tego rynku w kraju i na świecie, najważniejszych trendów oraz ciekawych strategii czołowych graczy zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Biorąc pod uwagę jak ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza edycja konferencji – tym razem Mobile Trends Conference potrwa aż dwa dni.

Pierwszego dnia (Bussines Day – 21 luty 2013) zaprezentują się specjaliści w temacie szeroko pojętego mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaży), m-learningu, płatności mobilnych oraz mobile advertisingu. Grupa docelowa tego dnia to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne, startupy, venture capitals, business angels, portale internetowe oraz wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Drugiego dnia (Development Day – 22 luty 2013) poruszane zagadnienia dotyczyć będą przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Day są skierowane głównie do firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, do programistów tworzących strony (Mobile Web), producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy, agencji reklamowych i mobilnych.

Dlaczego warto wziąć udział w Mobile Trends Conference? Ponieważ podczas tej konferencji zostanie wygłoszonych łącznie aż 22 prelekcje, po 30 minut każda – to aż 11 h czystej wiedzy o szeroko pojętym mobile’u! Swoją wiedzę w tym temacie przedstawią gwiazdy świata mobile z Polski i zagranicy (m.in. z USA i Izraela). A co najważniejsze – każda prezentacja będzie oryginalna, unikalna i innowacyjna - nie zobaczyliście jej na żadnej innej podobnej konferencji! Gwarantujemy!

Ponadto każdego dnia konferencji zaplanowaliśmy czas na networking dla wszystkich jej uczestników, a planowana liczebność słuchaczy to około 300 osób/dzień – kontakty biznesowe nawiązane przez uczestników zeszłorocznej edycji procentują do dziś!

Po konferencji przyjdzie też czas na uroczystą galę Mobile Trends Awards – rozdanie prestiżowych nagród dla firm i instytucji wspierających mobilność w Polsce. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii, zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Nominacje do nagród MTA przyznają dla około 50 różnych firm (14 kategorii + wyróżnienia) – Internauci. Galę uświetni swoim głosem krakowska gwiazda – Klaudia Gawor, uczestniczka programu Mam Talent.

A zaraz po gali wszystkich chętnych (uczestników konferencji jak również laureatów nagród MTA) zapraszamy na imprezę integracyjną na największym w Krakowie foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu. Czyż nie brzmi to jak idealne miejsce na networking po pełnym świeżej wiedzy o mobile’u dniu?!

A tak było na Mobile Trends Conference rok temu

Więcej informacji, kontakt do organizatorów oraz dokładny program konferencji znajdziesz tutaj:

 

Rejestracja (obecnie bilety w promocyjnej cenie 150 zł/dzień): http://www.mobiletrends.pl/zapisy.php

Nie może Cię tam zabraknąć! Epickie wydarzenie w świecie mobile już pod koniec lutego 2013 w Krakowie!

Komentarze (0)