Platforma internetowa Torneo jest narzędziem do tworzenia multimedialnych konkursów przez stronę www oraz na facebooku. Dzięki prostemu systemowi i intuicyjnej obsłudze zorganizowanie konkursu poświęconego konkretnej marce lub firmie zajmuje kilka minut.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Torneo to nowoczesna platforma konkursowa przeznaczona dla:

  • działów marketingu
  • agencji reklamowych, agencji PR i agencji interaktywnych
  • firm i odbiorców indywidualnych

Zarządzasz całą zawartością dzięki systemowi administracji, który automatycznie tworzy regulamin, generuje harmonogram, rejestruje oraz pozwala moderować zgłoszenia. Decydujesz, jaki zakres informacji ma się znaleźć w formularzu zgłoszenia pracy do konkursu. W zależności od potrzeb klienta do wyboru jest cały przekrój konkursów: konkurs fotograficzny, graficzny, językowy, literacki, kulinarny, architektoniczny, czy filmowy.

Można wybrać wersję darmową Torneo Basic zawierającą podstawowe funkcjonalności, jak i opcje pełnopłatne Torneo Standard i Torneo Pro, które dostarczają więcej możliwości. Opcja podstawowa pozwala na zgłoszenie 200 prac konkursowych nadsyłanych w ciągu maksymalnie 30 dni. Wersje płatne zwiększają liczbę zgłoszeń nawet do 20000, pozwalają na wydłużenie czasu trwania konkursu do 180 dni, zawierają pełne opcje personalizacji, a także dają inne, dodatkowe możliwości.

Dla konkursów organizowanych na facebooku przygotowane zostały dedykowane opcje Torneo for Facebook lub Torneo for Facebook Pro.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)