Sportowy serwis Agory Sport.pl udostępnił swoim czytelnikom nową aplikację mobilną Sport.pl Live!, która zawiera tekstowe relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Projekt zrealizowała agencja marketingu mobilnego Looksoft.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android mogą teraz śledzić na żywo imprezy sportowe bezpośrednio na ekranie swojego telefonu. W aplikacji Sport.pl Live! znajdą się tekstowe relacje z igrzysk olimpijskich, meczów polskiej ekstraklasy, Ligi Mistrzów, mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach, a także zawodów narciarskiego Pucharu Świata, czy wyścigów Formuły 1. W aplikacji można również sprawdzać wyniki ze wszystkich rozgrywek piłkarskich lig w Hiszpanii, Niemczech, Anglii, Włoszech oraz polskich lig w siatkówce, piłce ręcznej i koszykówce. Dane aktualizowane są co kilkadziesiąt sekund.

Aplikacja Sport.pl Live! pozwala użytkownikowi w prosty sposób wybrać konkretne wydarzenia, o których chce być informowany nawet, gdy telefon jest nieaktywny. Została zaprogramowana, aby uaktywnić telefon w celu zakomunikowania użytkownikowi np. "Teraz! Wejdź do aplikacji, bo Lewandowski strzelił gola Bayernowi!".

Dzięki Sport.pl Live! kibice uzyskują z poziomu swojego telefonu komórkowego błyskawiczny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji ze świata sportu. Ponadto, otrzymują na bieżąco powiadomienia o aktualnych wydarzeniach z wybranych wydarzeń i ulubionych dyscyplin - powiedział Marcin Gadziński, redaktor naczelny serwisu Sport.pl.

Aplikacja mobilna dla fanów sportu to doskonałe uzupełnienie mediów, w tym czasopism, serwisów internetowych, czy telewizji o tematyce sportowej. Nie tylko zwiększa atrakcyjność treści oferowanych przez tradycyjne medium, a także pozwala pozyskać nowych odbiorców - powiedział Dariusz Kocięcki, Business Development Manager z Looksoft.

Kategoria sport jest szczególnie wrażliwa na jak najszybszy dostęp do wyników meczów, rozgrywek, czy zajętych przez sportowców miejsc w zawodach. Intuicyjnie zaprojektowana aplikacja odpowiada potrzebie sprawnego odnalezienia interesującej nas informacji co mam nadzieję zostanie docenione przez kibiców sportowych. – Potwierdza Łukasz Makowski Prezes Zarządu LookSoft Sp z o.o. Aplikacja Sport.pl Live! jest dostępna bezpłatnie w Google Play.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)