Jesteś laureatem inicjatywy, eventu, konkursu start-up`owego lub ścieżki start-up challenge? Wygrałeś ale wciąż szukasz wsparcia dla swojego projektu? Nie czekaj – zgłoś swój pomysł do UPRISER i zawalcz o przepustkę do pierwszego finału inicjatywy realizowanej przez Fundusz Zalążkowy KPT. Najlepszym przedstawimy konkretną ofertę inwestycyjną! W pierwszej edycji zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 stycznia 2013!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Od września br. odwiedziliśmy pięć różnych imprez start-up`owych w Polsce, podczas których zwycięskim projektom wręczaliśmy przepustki do finału UPRISER. Do styczniowego finału, zebraliśmy w ten sposób, grono naprawdę dobrych pomysłów - mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT. - Mamy jednak dobrą wiadomość dla laureatów innych eventów start-up`owych – są jeszcze wolne przepustki finałowe i można o nie zawalczyć wypełniając formularz na stronie www.upriser.pl. Jest o co walczyć! Finaliści otrzymają bowiem mocne wsparcie merytoryczne od UPRISER Committee. Laureatom styczniowego pitch session zostanie natomiast przedstawiona konkretna oferta inwestycyjna.

Szansę na udział w inicjatywie UPRISER ma każdy dojrzały i rewolucyjny pomysł biznesowy z branży ICT, który zdobył nagrodę lub wyróżnienie w konkursach, festiwalach i innych wydarzeniach zawierających elementy konkursowe. Zaproszenia czekają. Wystarczy podjąć wyzwanie, zgłosić swój projekt i dołączyć do grona najlepszych!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)