Znak it!, platforma do zarządzania dostępem do płatnych treści i usług w sieci, podpisał umowę o współpracy z jedną z najstarszych w Polsce platformą e-bookową - Bezkartek.pl. Współpraca dotyczy procesowania transakcji dostępu do e-booków i audiobooków oferowanych do sprzedaży i wypożyczenia na stronie internetowej www.bezkartek.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jak stwierdził Grzegorz Gołębiewski, autor platformy Znak it!, „współpraca z Bezkartek.pl jest dla nas bardzo ważnym etapem w wejściu na nowy rynek dystrybucji e-booków i audiobooków w Polsce, które są uważane za przyszłość dystrybucji treści autorskich, choć ta przyszłość właściwie zaczyna się już dziś. Bardzo dziękujemy Bezkartek.pl za możliwość udowodnienia przydatności naszych rozwiązań dotyczących obsługi dostępu do produktów i usług on-line. Wierzę w to, że to, co proponujemy zyska uznanie nie tylko wydawców, ale także jej użytkowników, którzy są w rozumieniu Znak it! są centralnym ogniwem w internetowym ekosystemie dystrybucji treści. Wierzę również w to, że reklamodawcy bardziej zainteresują się tak szybko rosnącym rynkiem e-booków i możliwościami reklamy jakie oferujemy”.

Bezkartek.pl o współpracy ze Znak it!

Według Andrzeja Wychowańca, Prezesa Zarządu Bezkartek.pl SA, współpraca ze Znak it! pozwoli na poszerzenie opcji płatnego dostępu do treści oferowanych przez Bezkartek.pl. - Wygoda czytelników jest dla nas jedną z najważniejszych kwestii w całym procesie sprzedaży i dlatego z chęcią nawiązaliśmy współpracę ze Znak it! – naszym nowym partnerem, którzy nam to umożliwia.

Znak it! daje nam również możliwość pozyskania nowych użytkowników zainteresowanych naszymi produktami i usługami na rynku audio- i e-booków, który staje się w Polsce coraz bardziej konkurencyjny. Dlatego nie tylko myślimy o rozwoju, ale praktycznie realizujemy pomysły pozwalające na zwiększenie naszej wartości jako dystrybutora e-treści”- dodaje Andrzej Wychowaniec.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)