UPRISER rozpoczął współpracę z jednym z ciekawszych wydarzeń dla branży IT i mobilnych technologii - Mobile Trends Conference & Award. Podczas II edycji tego wydarzenia zostanie przyznana nagroda specjalna w nowej kategorii: MOBILNY START-UP! Zwycięzca zostanie automatycznie zakwalifikowany do finału UPRISER.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Mobile Trends Conference to niepowtarzalne wydarzenie w branży IT. Podczas dwóch dni konferencji przedstawiane są różne zagadnienia skierowane do dwóch grup odbiorców. Pierwszy dzień: Business Day, poświęcony jest ogólnie mobilnemu internetowi, skierowany do biznesu, managerów firm, agencji reklamowych, agencji interaktywnych, a także do wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii. Drugi dzień: Development Day, to techniczne aspekty tworzenia stron i aplikacji mobilnych - skierowany do wszystkich programistów tworzących strony i aplikacje na najpopularniejsze platformy.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Award. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. Do tego zacnego grona został zaproszony również prezes Funduszu Zalążkowego KPT – Marcin Bielówka.

Nawiązaliśmy współpracę z jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń roku, jakim jest Mobile Trends Conference. Wraz z organizatorami stworzyliśmy nową kategorię w ramach II edycji MTA - MOBILNY START-UP. Na zwycięzców czekają jedne z ostatnich już zaproszeń do zbliżającego się finału UPRISER. Udział w Mobile Trend Conference to świetna okazja do poznania ludzi z wielką pasją, pomysłowością i talentem – mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT - Przed nami pracowity początek roku – 15 lutego Startup Weekend Kraków, a tuż po nim 21 lutego Mobile Trends Conference również w Krakowie.

W weekend poprzedzający konferencję, od 15 do 17 lutego br. UPRISER będzie obecny na Startup Weekend Kraków.

Mamy świetne doświadczenia z wcześniejszych edycji Startup Weekendów z Trójmiasta i Poznania. Po krakowskiej edycji spodziewamy się jeszcze więcej pozytywnej energii. Będą to z pewnością trzy dni intensywnej pracy, inspirujących rozmów oraz znakomitych pomysłów – mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT.

Przed UPRISER’em ostatnie dwie imprezy branżowe. Trzymamy kciuki za wszystkich pomysłodawców i czekamy na zbliżający się wielkimi krokami finał. Przypominamy i zapraszamy laureatów innych inicjatyw start-up`owych do wypełnienia formularza na stronie http://upriser.pl/dolacz-do-upriser-team i tym samym dołączenia do grona UPRISER team.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)