Polska firma World Dating Company (WDC) zajęła 3. miejsce w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma (Most Innovative Company) podczas tegorocznego 2013 iDate Awards w Las Vegas. „Randkowe Oscary” przyznawane są od 11 lat najlepszym portalom randkowym z całego świata. WDC zdobyło również nagrodę w kategorii Najlepsza Strona Randkowa (Best Dating Site) za serwis Przeznaczeni.pl. Jest to jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej, która otrzymała nominacje w aż 4 z 13 kategorii przyznawanych portalom randkowym.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

World Dating Company, właściciel między innymi serwisów Przeznaczeni.pl, MłodeSerca.pl, ZakochanyRodzic.pl, czy Randko.pl odniósł zwycięstwo podczas tegorocznego iDate Awards. WDC stanął na podium jako jeden z trzech laureatów – obok eLove.com i HubPeople.com – w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma. Jest to nagroda dla firmy działającej w branży randek internetowych, która wykazała się najwyższym poziomem innowacyjności.

Dodatkowo, serwis Przeznaczeni.pl zdobył trzecie miejsce w kategorii Best Dating Site. Portal ten znalazł się także na piątym miejscu w kategorii Best Niche Dating Site (Najlepsza Niszowa Strona Randkowa). Przeznaczeni.pl powstał w 2005 roku i szybko stał się drugą na świecie społecznością randkową katolików z ponad 300 tysiącami zarejestrowanych użytkowników. Jest jednocześnie największym portalem skupiającym osoby szukające bliskich relacji, zgodnie z wartościami chrześcijańskimi.

Podczas iDate Awards wyróżniony został także portal Randko.pl – serwis skierowany do osób, dla których kontakty towarzyskie są ważną częścią ich codziennego życia, i którzy są nastawieni na zapoczątkowanie nowych znajomości, doceniony został w kategorii Najlepiej Zaprojektowanej Strony Randkowej (Best Dating Site Design). Serwisy World Dating Company konkurowały z najważniejszymi portalami w branży, takimi jak Cupid.com, eLove.com czy Match.com.

Jesteśmy bardzo dumni z tych nagród. Szczególnie cieszy mnie to, że World Dating Company jako jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej dostała wyróżnienie w kilku kategoriach. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że znaleźliśmy się wśród światowej ligi firm działających w branży randkowej. – mówi Maciej Koper, prezes World Dating Company. Jest to dla nas ogromny sukces, potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze i motywacja na przyszłość – dodaje Koper.

iDate Awards to najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana firmom działającym w obszarze technologii i modelów biznesowych związanych z przemysłem randek internetowych oraz social networkingu. Co roku organizowana jest konferencja, podczas której nagradzane są najlepsze firmy w branży. W tym roku iDate Awards przyznawane były po raz jedenasty.

World Dating Company (WDC) to europejski lider na rynku serwisów randkowych, którego działalność obejmuje tworzenie i prowadzenie serwisów w kategoriach real dating, matchmaking, serwisów niszowych, social media&mobile oraz white label. WDC prowadzi również takie portale jak: DoskonalaPara.pl, SportRandka.pl, DuzaRandka.pl oraz Love4Catholic.com. Prezes World Dating Company, Maciej Koper należy do prestiżowej organizacji Internet Dating Executive Alliance, zrzeszającej najważniejsze portale randkowe na świecie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)