Już 20 maja 2011r. we Wrocławiu, tradycyjnie w hotelu Scandic, odbędzie się kolejne spotkanie WebWro, które już wpisało się na listę wydarzeń adresowanych do ludzi związanych z szeroko pojętą branżą internetową.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Organizatorzy spotkania postawiali sobie za cel integrację wrocławskiego i nie tylko, środowiska związanego z branżą internetową. Dzięki czemu za każdym razem uczestnicy WebWro mają okazję wysłuchać prelekcji praktyków związanych z różnymi dziedzinami działalności w globalnej sieci – od specjalistów ecommerce, blogerów a na właścicieli startupów kończąc.

Nie inaczej będzie w trakcie 3 spotkania. Pierwszym mówcą będzie Maciej Zawadziński z firmy Clearcode, który poruszy ważki i szeroki temat wartości prywatności. Natomiast społecznościom na Wschodzie przyjrzy się właściciel agencji Konceptika oraz specjalista Social Media Mateusz Miernikowski.

Ciekawe zagadnienie poruszy Damian Szczurek, a mianowicie crowdsourcing testowania serwisów i aplikacji webowych. Ostatnim prelegentem, dla odmiany, będzie popularny wrocławski bloger Paweł Andrzejczuk, autor poczytnego blogu Wroclawzwyboru.pl.

Szczegóły spotkania oraz rejestracja dostępne na stronie: http://webwro.pl/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)