Kolejna rekrutacja do Startup School właśnie ruszyła! Dla początkujących e-przedsiębiorców Startup School to nie tylko możliwość zrobienia własnego projektu internetowego, ale też wiedza, jak tworzyć własny biznes.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po pięciu edycjach warsztatów Startup School, szkoła e-biznesu organizowana przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka, zmieniła formułę na całoroczną inkubację projektów.

W obecnej formule Startup School to 12-tygodniowy cykl. Pierwszy tydzień uczestnicy spędzają w Warszawie dopracowując swój pomysł i strategię działania, przez pozostałe jedenaście pracują w trybie weekendowym oraz zdalnym.

Korzyści z uczestnictwa w Startup School:

  • realizacja swojego pomysłu na projekt i zbudowanie podstaw własnego biznesu,
  • opieka projektowa praktyków z wieloletnim doświadczeniem,
  • spotkania z mentorami posiadającymi doświadczenie w branży/niszy, w której dany projekt jest realizowany,
  • udział w spotkaniach, warsztatach i zajęciach organizowanych wyłącznie dla uczestników (obecnych i byłych) Startup School,
  • możliwość wymiany doświadczeń z alumnami Startup School i zdobycia kolejnej porcji praktycznej wiedzy,
  • pomoc w pozyskaniu inwestora,

Startup School to miejsce gdzie nie tylko zrobisz swój własny projekt internetowy, ale nauczysz się jak tworzyć własny biznes... Jak współpracować z innymi ludźmi, jak kreować działania marketingowe, jak myśleć o swoim startupie, aby dopasować go do przyszłych użytkowników. Jeśli chcesz miło spędzić czas - to nawet się tutaj nie wybieraj. Czeka Cię praca, nerwy, dużo dyskusji oraz ciągłe deadline'y. Oczywiście możesz się tego wszystkiego nauczyć w domu, ale czy nie lepiej, móc uczyć się od tych którym się udało i którzy zarobili pieniądze na swoich projektach. Startup School to nie tylko tworzenie produktu, ale i kontakty, których nie zdobędziesz siedząc w domu - mówi Mariusz Ostapowicz, współtwórca DayBite.com, uczestnik czwartej edycji Startup School.

Nie zmarnuj szansy!

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 9-10 marca 2013 roku w Warszawie. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.startupschool.pl/rekrutacja/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)