Po sukcesie pierwszej edycji, szykujcie się na prawdziwą lawinę pomysłów, która porwie wszystkich podczas drugiego Startup Weekend Kraków - spotkania poświęconego budowaniu środowiska zajmującego się nowymi technologiami i biznesem, na którym nie może Cię zabraknąć!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Idea Startup Weekend powstała w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku i od tamtej pory przebojem zdobywa kolejne obszary, swoim zasięgiem obiegając już cały świat. Jako 54-godzinne wydarzenie skupia uwagę ludzi młodych, kreatywnych, chcących spróbować swoich sił w biznesie, mających pomysł na siebie i nowe przedsięwzięcie z zakresu nowych technologii, Internetu i nie tylko.

Podczas Startup Weekendu uczestnicy dobierają się w grupy składające się z deweloperów, grafików oraz osób znających się na zarządzaniu i marketingu, po to, by wymyślić najlepszy startup i zostać zauważonym przez inwestorów. Trzy dni i dwie noce – to czas, który należy wykorzystać, aby przygotować prezentację i produkt, który ma szansę zwrócić uwagę jury, tym samym stwarzając szansę pomysłodawcom na zrealizowanie swojego planu. Cennych wskazówek młodym przedsiębiorcom z chęcią udzieli zespół Mentorów – ludzi, którzy odnieśli sukces w dziedzinie Internetu.

Jednak żadne z powyższych nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie partnerów – z tego miejsca organizatorzy dziękują za wsparcie: firmie Ganymede (Platynowemu Sponsorowi), Satus Venture (Złotemu Sponsorowi), Upriser oraz HardGamma (Srebrnym Sponsorom), wszystkim wspomagającym firmom oraz Wydziałowi Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH, a w szczególności Katedrze Informatyki, która udostępniła miejsce na wydarzenie.

Rejestracji możecie dokonać za pomocą tego linku

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)