Budujesz dom i szukasz wysokiej jakości produktów do jego wykończenia?
A może nosisz się z zamiarem kupna samochodu, lecz nie masz czasu na przeglądanie ofert producentów? Skorzystaj z propozycji portalu www.forelite.pl - skupiającego wyłącznie produkty i usługi „High End".

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Sześć przedsiębiorczych, inteligentnych oraz pięknych kobiet z Wrocławia stworzyło miejsce dla wymagających użytkowników Internetu – forelite.pl. Pomysł zbudowania portalu, skupiającego najciekawsze oferty informacyjno – handlowe z wysokiej półki, zrodził się potrzeby oszczędności czasu oraz osobistych doświadczeń. Portal aktywnie działa od stycznia 2011r.

- Szukałam w Internecie odpowiedniego projektu domu. Miałam przy tym już określony koncept - mówi Edyta Pochwałowska, jedna z pomysłodawczyń portalu forelite.pl  – Mimo, że w trakcie poszukiwań wybierałam najlepsze oferty, zanim znalazłam ten wymarzony projekt, byłam zmuszona przejrzeć kilkaset planów. W konsekwencji zajęło mi to wiele tygodni. Ta sytuacja uświadomiła mi ogromną potrzebę stworzenia miejsca, które skupiałoby wyłącznie wyselekcjonowane propozycje.

Portal forelite.pl powstał z myślą o tych internautach, których interesują prestiżowe
i wyróżniające się produkty, usługi oraz wyselekcjonowane rozwiązania. Przeznaczony jest dla osób, które w „oceanie informacji” poszukują „pereł”, a jednocześnie cenią sobie oszczędność czasu.

Wszystkie oferty znajdujące się na forelite.pl zostały uporządkowane w sześciu, głównych kategoriach: Home Elite Outside, Home Elite Inside, Young Elite, Kids Elite oraz Pupil Elite. Podział ten ma na celu umożliwienie użytkownikowi prostego i szybkiego wyszukania produktów i usług z interesującej go dziedziny. Portal forelite.pl nie jest jednak kolejnym serwisem usługowo-produktowym. W myśl zasady „pierwszych 20 sekund”, która obowiązuje w relacjach personalnych, wizytówki dostępne na forelite.pl mają przede wszystkim wywołać pozytywne pierwsze wrażenie i zachęcić internautę do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)