Kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert sprzedaży samochodów oraz profesjonalne narzędzie do wyszukiwania i porównania najlepszych kredytów na samochód – to dwie główne zalety nowego portalu motoryzacyjnego, Autoa.pl uruchomionego właśnie przez Grupę Comperia.pl, operatora pierwszej w Polsce internetowej porównywarki finansowej Comperia.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Autoa.pl to profesjonalny portal finansowy poświęcony rynkowi motoryzacyjnemu. W prosty i przystępny sposób prezentuje najlepsze sposoby sfinansowania zakupu samochodu, ponad 80 tysięcy ogłoszeń motoryzacyjnych oraz publikacje z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wyboru pojazdu oraz rynku kredytów samochodowych.

Portal podzielony jest na dwie podstawowe sekcje tematyczne: porównywarkę kredytową i bazę ogłoszeń sprzedaży samochodów. Porównywarka kredytów stworzona została przez ekspertów Comperia.pl, którzy na bieżąco śledzą rynek kredytowy. Rzetelna i pełna informacja na temat najlepszych kredytów na samochód pozwala szybko i wygodnie wybrać kredyt o najniższej racie. Za pośrednictwem portalu można także w bardzo prosty sposób zamówić w banku interesujący nas kredyt samochodowy. Na stronie Autoa.pl publikowane są także najciekawsze wiadomości i nowości z rynku motoryzacyjnego, przygotowywane na bieżąco przez redakcję portalu. – Do tej pory internauta w jednym serwisie szukał samochodu, w innym mógł sprawdzić, który bank ma dla niego najlepszy kredyt. My połączyliśmy to w jednym miejscu, dodając jednocześnie garść istotnych informacji dla osób myślących o zakupie samochodu. – tłumaczy Marta Ośko z Autoa.pl. Część ogłoszeniowa serwisu przygotowywana została we współpracy z serwisem Autotrader, w którego bazie znajduje się ponad 80 tysięcy aktualnych ogłoszeń motoryzacyjnych.

Autoa.pl jest częścią Grupy Comperia, która stworzyła pierwszą w Polsce internetową porównywarkę finansową Comperia.pl. – Comperia rozwija się bardzo dynamicznie, w ostatnim czasie uruchomiliśmy nową odsłonę portalu, kompleksowe Centrum Wiedzy o finansach oraz uzupełniliśmy zakres monitorowanych przez nas produktów, między innymi o oferty leasingu czy kredyty mieszkaniowe w ramach programu Rodzina na Swoim. Teraz startujemy z pierwszym w ramach Grupy serwisem tematycznym – mówi Bartosz Michałek, prezes Comperia.pl – w przyszłości będziemy rozwijać kolejne portale o tematyce finansowej, myślimy także o akwizycjach już działających serwisów.

Comperia.pl to pierwsza w Polsce porównywarka finansowa. Przedmiotem działalności spółki jest porównywanie i pośrednictwo w sprzedaży produktów oferowanych przez banki, firmy doradztwa finansowego, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, SKOK-i i inne instytucje finansowe. Comperia istnieje od marca 2008 roku. Obecnie za jej pośrednictwem do banków trafia każdego miesiąca kilka tysięcy klientów.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)