... ... ...

Inspirujące spotkanie Netcamp na temat e-commerce, reklamy internetowej oraz responsive web design

Dodane

07-02-2013

Mam Startup

Fundacja Netcamp zaprasza 15 lutego o godz. 18 na pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Najpierw Piotr Karwatka opowie jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić by rozwiązywał realne problemy klientów. Następnie Michał Rachowski wyjaśni czym jest RWD, pokaże jego zalety i ograniczenia, dostępne wzorce oraz ciekawe wdrożenia. A na koniec Michał Brański przedstawi jak rozwija się rynek e-commerce, trendy w reklamie internetowej i zdradzi na czym będzie można zarobić w sieci w 2013 roku.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Agenda spotkania

1. Jak przeskoczyć przepaść, stworzyć produkt technologiczny i na nim zarobić - Piotr Karwatka, Divante/Wellcommerce

W prezentacji nie będzie lania wody ani teorii. Piotr opowie jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić by rozwiązywał realne problemy klientów. Dużo "mięsa", liczb, nazwisk, faktów i przykładów.

2. RWD czyli Responsive Web Design - Michał Rachowski, Squiz

Użytkownicy korzystają dziś z internetu za pomocą wielu różnych urządzeń: komputerów stacjonarne, laptopów, tabletów, smartfonów, które posiadają różne możliwości i rozmiary ekranu. W tej sytuacji dużym wyzwaniem jest stworzenie stron internetowych, które są atrakcyjne wizualnie i użytecznie na wszystkich tych urządzeniach. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu, elastyczne projektowanie Responsive Web Design (RWD).

3. Szybkie pieniądze w sieci AD 2013 - Michał Brański, Grupa o2

Prezentacja będzie dotyczyła rynku e-commerce, trendów w reklamie internetowej oraz przyszłości wideo w sieci.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym większym klubie The Liquid (Al. Bohaterów Warszawy 34/35). Organizatorzy planują też transmisję online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)