... ... ...

Nawet 1 milion złotych dla zwycięzców Global Startup Challenge!

Dodane

08-02-2013

Mam Startup

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Spółka Red Sky zapraszają odważnych twórców z całego świata do spróbowania sił w wyścigu pieniądze! Rozwój własnego e-biznesu jest na wyciągnięcie ręki!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na czym polega Global Startup Challenge?

Nawet 1 milion zł czeka najlepszych – bo zwycięzców może być wielu! Zgłoszenia zespołów i projektów można przesyłać do 24 lutego poprzez stronę www.globstartup.com. Czekamy na wszystkich, którzy chcą rozwinąć, ulepszyć projekt i są zdeterminowani osiągnąć globalny sukces internetowy – mówi Michał Frejtak z Red Sky. Organizatorzy wybiorą zgłoszenia, które mają największy potencjał, a ich pomysłodawcy zostaną zaproszeni do Szczecina, gdzie przez 3 dni wezmą udział w warsztatach i indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Wygrać może każdy, kto udowodni, że warto inwestować w jego projekt. Chcemy, aby uczestnicy pokazali nam, że mają zapał, by zdobywać rynek globalny. Podobnie jak w poprzednich edycjach, laureaci otrzymają wsparcie merytoryczne jak i finansowe od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Spółki Red Sky.

Jakie rezultaty przyniosły poprzednie edycje?

- Nie chcę zabrzmieć banalnie, ale GSC naprawdę zapoczątkowało nowy rozdział dla NeptunIDE. Kiedy braliśmy udział w konkursie, nasz projekt dopiero „raczkował”, i to tak naprawdę GSC było dla nas motywacją do rozwijania go – mówi Katarzyna Sokołowska, Prezes Zarządu NeptunIDE. - Już na etapie preinkubacji opieka Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i Red Sky znacznie przyczyniła się do rozwoju NeptunIDE, przede wszystkim pozwoliła nam na przeprowadzenie bardzo istotnych badań użyteczności oraz korzystanie z cennych konsultacji.

- NeptunIDE jest spółką, w którą zainwestowaliśmy już wspólnie z Red Sky po edycji 2011 i jest to projekt, który bardzo dynamicznie się rozwija – mówi Grzegorz Gawlik, Menedżer Funduszu Pomeranus SEED. - Prowadzimy również zaawansowane rozmowy z laureatem edycji 2012, spółką Solpeo, autorem Solpeo Gaming Platform i mamy nadzieję, że już wkrótce wystartuje wspólny projekt.

Kto może wziąć udział w czwartej edycji Global Startup Challenge?

- Tak jak w poprzednich edycjach szukamy ludzi z pasją, mających kreatywne i niebanalne pomysły – mówi Arkadiusz Seńko (Prezes Zarządu Red Sky). - Liczy się także umiejętność wykorzystania tego co oferuje Internet oraz determinacja w próbach wpływu na jego rozwój. Do finału zakwalifikują się projekty, które mają potencjał zaistnienia nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Rekrutacja do GSC 2013 trwa do 24 lutego. Zachęcamy do wzięcia udziału i przesłania swojego zgłoszenia. Nie odkładaj swojego sukcesu na później! Odnieś go z Global Startup Challenge!

Więcej informacji oraz regulamin GSC na: http://www.globstartup.com/

Nagroda: zwycięski/e zespół/ły mają szansę na inwestycję Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (Fundusz Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed oraz inwestorzy prywatni w ramach Sieci Aniołów Biznesu AMBER), a także Spółki Red Sky, odpowiedzialnej za m.in. przeprowadzenie globalnej kampanii reklamowej.

Harmonogram konkursu:

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24.02.2013 r.
Ogłoszenie finalistów zaproszonych na warsztaty: do 27.02.2013 r.
Pobyt na warsztatach i konsultacjach w Szczecinie: 04.03. 2013 r. - 07.03.2013 r.
Ogłoszenie zwycięzcy/ów: do 14.03.2013 r.
Noclegi: zapewniają

Organizatorzy GSC Organizatorzy: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Red Sky Sp. z o.o

MamStartup objął patronatem medialnym to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)