W Warszawie trwa rekrutacja do programu Founder Institute. W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w czteromiesięcznym kursie przygotowującym do prowadzenia biznesu technologicznego, 15 lutego w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie - Startup Ideation Bootcamp - wydarzeniu, ma na celu promocję pomysłów oraz zasady ich wdrażania w dochodowy biznes. Prezentować też będzie zasady działania Founder Institute Warsaw.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dodatkowo osoby, które dotychczas wyraziły chęć udziału i pozytywnie przeszły proces rekrutacji będą mogły osobiście porozmawiać z Dyrektorem Zarządzającym Founder Institute na świecie – Adeo Ressi.

Przyjazd ma na celu promocję programu wśród polskiego środowiska technologicznych oraz rekrutację chętnych do założenia własnej firmy. Adeo Ressi spotka się takżę z mentorami i partnerami warszawskiej edycji.

Stale dostajemy zapytania dotyczące udziału w programie. O korzyści i wymogi związane z zakładaniem firm tuż po zakończeniu wszystkich sesji. Dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć proces rekrutacji, a tym samym umożliwić udział w Founder Institute Warsaw naprawdę najlepszym – mówi Agnieszka Oleszczuk-Widawska, Dyrektor Founder Institute Warsaw.

Wydarzenie odbędzie się w AIP Business Link przy ul. Mokotowska 1, na 12 piętrze. Początek planowany jest na godzinę 18:30. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja http://fi.co/e/2673.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)