... ... ...

Konferencja PSAB-I: Wsparcie rynku kapitałowego dla transferu wiedzy i technologii

Dodane

12-03-2013

Anna Wilma

Już 19 marca br. Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja zaprasza na konferencję naukowo-informacyjną pt. „Wsparcie rynku kapitałowego dla transferu wiedzy i technologii”.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Przedstawiamy Państwu wydarzenie, którym poprzez skonfrontowanie punktów widzenia nauki i biznesu pragniemy podjąć dyskusję na temat ogromnego potencjału jaki wiąże się z komercjalizacją innowacji oraz transferem wiedzy i technologii. Na czym polegają te procesy? Kto za nimi stoi i kto na nich zyskuje? Czy są w ogóle potrzebne i co z nich wynika?

Zaproszeni przez nas eksperci odpowiedzą na te pytania, omówią również możliwości finansowania z rynku kapitałowego dla sektora innowacji oraz przedstawią perspektywy dotacyjne. Ponadto zaprezentowane zostaną rola menedżerów ds. komercjalizacji innowacji oraz brokera technologicznego w procesie komercjalizacji wyników badań. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy również praktyków, którym udało się skomercjalizować swoje rozwiązania i zbudować na nich silne przedsiębiorstwa – opowiedzą nam oni swoje success story.

W części panelowej gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji pt. „Czy Polska może być drugą Doliną Krzemową?”, do której zaprosiliśmy znamienitych specjalistów reprezentujących środowisko naukowe i biznesowe.

Szczegóły

Komentarze (0)