22 maja 2013 roku w krakowskim Multikinie odbędzie się Konferencja email marketingowa M@il My Day. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie poświęcone w całości tematyce email marketingowej. Idea konferencji M@il My Day narodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Celem konferencji jest więc zgromadzenie pod jednym dachem specjalistów od email marketingu, tak aby dzieląc się swoją wiedzą mogli inspirować i szerzyć dobre praktyki. Wśród Prelegentów spotkać będzie można m.in: Pawła Salę, Pawła Tkaczyka czy Roberta Sołkiewicza. Konferencja ta adresowana jest do e-marketerów, osób odpowiedzialnych za PRowe działania w Internecie, branży ecommerce, przedsiębiorców MŚP, a także blogerów i dziennikarzy zainteresowanych branżą email marketingową.

M@il My Day ma za zadanie edukować i inspirować, a także dać możliwość do poszerzania siatki kontaktów poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi. Jak mówi Paweł Sala - Prelegent, ale i Organizator - “Wiąże duże nadzieję z tym wydarzeniem. Mam nadzieję spotkać ludzi interesujących się email marketingiem i chcących poznawać dobre praktyki. Zaproszeni Prelegenci, z pewnością zainspirują Uczestników i dadzą impuls do zmian na lepsze. Serdecznie zapraszam na M@il My Day.”

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się już dziś.

Szczegóły

Komentarze (0)