Trzecia edycja konkursu HackWro, skierowanego do entuzjastów nowych technologii, odbędzie się już 22­-23marca na terenie portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

HackWro to cykl konkursów o charakterze roboczym dla programistów, designerów oraz wszystkich entuzjastów aplikacji mobilnych z zacięciem biznesowym i marketingowym. W ciągu dwóch dni kilkuosobowe zespoły tworzą od zera aplikacje na smartfony, które zostają poddane ocenie w czasie finałowej prezentacji.

W najbliższej edycji główną nagrodą jest weekend z wypożyczonym samochodem z pełnym bakiem (można pojechać nim gdzie się chce). Motywem przewodnim HackWro#3 jest transport – lądowy, morski, powietrzny, ale także kosmiczny. The sky is not the limit, dlatego też do dyspozycji uczestników zostanie oddana część Portu Lotniczego we Wrocławiu.

Poprzednie dwie edycje zgromadziły w sumie ponad 100 uczestników, którzy każdorazowo zostali podzieleni na kilka rywalizujących ze sobą zespołów. W ramach HackWro organizowane są także spotkania ze znanymi ludźmi z branży IT. Poprzednio gośćmi HackWro MeetUP byliArkadiusz Hajduk oraz Michał Olszewski, założyciele Huge Thing akceleratora biznesowego dla przedsięwzięć z ambicjami międzynarodowymi. Obaj panowie są również znanymi blogerami prowadzącymi cykl programów na YouTube: ZapytajVC.pl.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)