21 marca zadebiutowała internetowa platforma poświęcona zarządzaniu – Governica.com. Nowy serwis łączy zalety wysokiej jakości kompendium wiedzy na temat zarządzania z cechami branżowego portalu społecznościowego.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zadaniem Governica.com jest pełnienie funkcji tętniącej życiem encyklopedii na temat zarządzania. Uzupełnieniem bogatych encyklopedycznych artykułów i newsów są tworzone przez użytkowników mikrofora, analizy, relacje z konferencji, seminariów i spotkań branżowych. - Do współtworzenia portalu zapraszamy cenionych ekspertów z dziedziny zarządzania. Głęboko wierzymy, że o sile Governica.com będzie stanowić wiedza jej użytkowników. Ze swojej strony udostępniamy wielofunkcyjną platformę, która pozwala wszystkim zainteresowanym branżą zarówno zapoznać się z aktualnościami jak i samemu je tworzyć. Mogą dyskutować i budować nowe, bezcenne, relacje, także biznesowe. Chcemy dać im możliwość rozwijania swojej wiedzy i sieci kontaktów – mówi Michał Woszczyna, jeden z pomysłodawców Governica.com.

21 marca do dyspozycji każdego internauty został oddany portal w dwóch wersjach – podstawowej i rozszerzonej. Pierwsza zawiera głównie wysokiej jakości treści: newsy branżowe, analizy, zaproszenia na konferencje i wirtualną encyklopedię na temat zarządzania. Wersja rozszerzona – dostępna dla zarejestrowanych użytkowników daje 1 internautom możliwość korzystania z pozostałych funkcjonalności, m.in. tworzenia własnych newsów i artykułów, które pojawią się na portalu, formułowania zaproszeń na organizowane przez siebie wydarzenia, inicjowania dyskusji w gronie społeczności tzw. Governautów. – Chcemy, żeby fakt posiadania konta na Governica.com był czymś powszechnym i dobrze widzianym w środowisku osób skupionych wokół zarządzania, a jednocześnie – przydatnym narzędziem dla nich – dodaje Michał Woszczyna. Zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć swoje wirtualne e-wizytówki, które pomogą im budować swój prestiż i rozpoznawalność w branży oraz zapisywać się na spersonalizowane newslettery.

Najaktywniejsi i najbardziej cenieni w społeczności Governauci otrzymają rangę tzw. ekspertów, co będzie wyróżniało ich na tle „zwykłych” użytkowników.

Serwis jest własnością Fundacji „Governica”, która realizując swoje cele statutowe pozyskuje, gromadzi, opracowuje i publikuje wiedzę i najlepsze praktyki z zakresu zarządzania. Twórcami są osoby od lat związane z szeroko pojętymi zarządzaniem: dr inż. Krzysztof Tomkiewicz - członek HDI-Poland, itSMF Polska, PSTP i ProCAX, autor kilkudziesięciu publikacji naukowych; Bartosz Górczyński - prezes zarządu itSMF, jeden z pierwszych i najaktywniejszych propagatorów biblioteki ITIL w Polsce; Tomasz Mazuryk – współzałożyciel NetSprint.pl, najlepszej polskiej wyszukiwarki internetowej, specjalista z zakresu inkubacji projektów z obszaru nowych technologii; Michał Woszczyna – członek zarządu Fundacji „Governica”, twórca kilku serwisów społecznościowych.

Równolegle z przygotowaniem i obsługą wirtualnej działalności portalu od kilku miesięcy Fundacja „Governica” organizuje konferencje i seminaria dla środowisk biznesu i zarządzania. Sygnowane marką „Governica” śniadania branżowe już zyskały znaczną aprobatę w branży. Na kształt i tematykę kolejnych wydarzeń organizowanych przez „Governicę” - zupełnie jak na niemal wszystkie inne aspekty portalu - będą mieć wpływ sami Governauci.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)