27 marca odbędą się II urodziny KielceCom. Towarzyszyć temu będzie oficjalna inauguracja otwarcia biura Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach przy Al. Solidarności 34 (p. VI). Całe wydarzenie odbędzie się pod hasłem Innovation is a woman. Kobiety na europejskim rynku IT.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

To już trzecia siedziba tej instytucji otoczenia biznesu. Uczestnicy tego wydarzenia dowiedzą się między innymi o najnowszych planach rozwoju ŚCITT i będą mieli okazję posłuchać wystąpień kobiet, które wyróżniają się w męskim świecie branży nowych technologii.

Jako prelegentki wystąpią:

  • Alicja Janiec z Oktawave, która opowie o nowoczesnym dziale IT w chmurze.
  • Agnieszka Oleszczuk-Widawska z Founder Institute Warsaw zaprezentuje rolę akceleratorów w rozwoju przedsiębiorczości na świecie,
  • Ilona Patro reprezentująca BlogoStrefę przybliży czym jest blogowanie, jak można współpracować z blogerami przy komunikacji produktów lub usług.
  • Monika Mikowska, autorka bloga Jestem.mobi i opowie o kierunkach rozwoju rynku mobile w prezentacji pt. „Mobile, quo vadis”.

Na koniec zaplanowany został koncert Edyty Strzyckiej. Spotkanie odbędzie się w Sali Kongresowej, start godzina 17. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl.

MamStartup objął patronatem to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)