Firma YetiPay, oferująca nowoczesny system mikropłatności nawiązała współpracę z portalem społecznościowym NK.pl. Teraz użytkownicy portalu korzystać mogą z nowego rozwiązania - elektronicznego portfela YetiPay, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób zyskają dostęp do płatnych usług serwisu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Nowoczesny system mikropłatności - YetiPay rośnie w siłę. Firma właśnie rozpoczęła współpracę z dużym partnerem – portalem społecznościowym NK.pl. Poszerza tym samym grono partnerów biznesowych, do którego należą już m.in.: Alawar Games, Interia, Audioteka, Chomikuj, Ciufcia, Press, Wprost, Woblink, Virtualo.

NK w trosce o wygodę swoich użytkowników, wzbogaca ofertę płatności za usługi premium wprowadzając wirtualny portfel YetiPay.

System YetiPay gwarantuje łatwy, bezpieczny i szybki sposób nabywania kontentu elektronicznego, dzięki czemu zyskuje coraz silniejszą pozycję na rynku mikropłatności. Wyróżniając się na tle innych systemów płatniczych krótką ścieżką zakupu i szybkością transakcji.

Użytkownik, posiadający wirtualny portfel YetiPay bez zbędnego logowania do konta bankowego czy uciążliwej rejestracji, ma możliwość dokonania nawet najmniejszych opłat w sieci. Począwszy od serwisów z kontentem elektronicznym (np. e-gazety, informacje specjalistyczne, e-booki), skończywszy na serwisach elektronicznej rozrywki (np. gry online, mp3, VOD). Jeden, wirtualny portfel YetiPay daje możliwość przeprowadzania wielu transakcji w różnych miejscach, bez konieczności zakładania kilku kont i mrożenia środków na każdym z nich.

Nawiązanie współpracy przez YetiPay z jednym z najpopularniejszych, polskich portali społecznościowych jakim jest NK, zyskuje wymiar symboliczny. Prezes YetiPay Piotr Żychliński o nawiązaniu współpracy z NK opowiada: Bardzo mnie cieszy, że system mikropłatności YetiPay zyskuje coraz większą popularność. Nie tylko wśród kupujących, ale także wśród wydawców, którzy dostrzegają jego duży potencjał, pozwalający na monetyzację treści w prosty i atrakcyjny dla użytkowników sposób.

System mikropłatności YetiPay jest atrakcyjny dla wydawców. Pozwala im na skuteczne monetyzowanie treści, a także utrzymywanie atrakcyjnych cen produktów, poprzez pobieranie prowizji wyrażonej procentowo - bez stałych opłat za transakcję. Oprócz korzystnych warunków finansowych, YetiPay zachęca prostotą i łatwością zintegrowania systemu.

Coraz większa grupa naszych użytkowników chętnie korzysta z wirtualnych dóbr, dlatego rozwój systemu mikropłatności na NK odpowiada na ich potrzeby. W ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na usprawnieniu mechanizmów transakcyjnych tak, aby były bardziej intuicyjne i sprawne. Współpraca z YetiPay wpisuje się w ten proces. Ten system mikropłatności ma już ponad 300 000 użytkowników, którzy wykonali prawie 1 000 000 transakcji. NK jest dla nich nową przestrzenią do korzystania z wirtualnych dóbr. powiedział Paweł Petkowicz, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w Naszej Klasie Sp. z o.o.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)