SEOWAY sp. z o.o. wprowadza na rynek innowacyjne narzędzie WPSEO, automatyzujące budowę i zarządzenie zapleczem pozycjonerskim. Inkubator Aerfinance Ventures dokapitalizował to przedsięwzięcie kwotą 700 000 zł.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Osoby zaangażowane w realizację projektu od dawna związane są z rynkiem usług pozycjonerskich. Na bazie swoich doświadczeń w tej branży opracowali rozwiązanie ułatwiające pracę każdego pozycjonera. Pozyskany od inkubatora kapitał umożliwi wdrożenie i rozwój produktu oraz rozszerzenie działalności na skalę międzynarodową.

Spółka Seoway sp. z o.o. jako czwarta dołączyła do grona spółek portfelowych AerFinance Ventures. – Dostrzegamy w tym projekcie bardzo duży potencjał. Nasi wspólnicy mają jasno określoną strategię działania i kolejne pomysły na wzbogacenie oferty. Biorąc pod uwagę znajomość rynku i specjalistyczną wiedzę pomysłodawców, mamy nadzieję w szybkim czasie zbudować wartościową spółkę, a co się z tym wiąże, uzyskać stopę zwrotu na satysfakcjonującym poziomie. – mówi Prezes AerFinance Ventures, Bartłomiej Stachura.

Wejście kapitałowe w przedsięwzięcie SEOWAY zostało zrealizowane w oparciu o środki z działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Inkubator AerFinance Ventures prowadzi nabór projektów inwestycyjnych za pośrednictwem strony internetowej www.aer-vc.com w trybie ciągłym. Celem inkubatora jest rozwijanie innowacyjnych inicjatyw, ułatwianie rozwoju przedsiębiorczości oraz usuwanie barier hamujących rozwój gospodarki rynkowej opartej na innowacjach.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)