Rynek e-commerce w Polsce rośnie w siłę. W ciągu ostatnich sześciu lat zwiększył się prawie czterokrotnie. To dobra wiadomość nie tylko dla właścicieli e-sklepów, ale i programistów. O tym, jak z perspektywy kodu wygląda praca nad platformami sprzedażowymi usłyszeć będzie można w czasie TechCamp #8, już 17 kwietnia!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na sukces każdego sklepu internetowego wpływa technologia. To ona pozwala na zakupy z wirtualnym koszykiem, bezpieczeństwo danych i płatności online. To na poziomie kodu buduje się silniki rekomendacji, pracuje nad zwiększaniem konwersji, optymalizacją wydajności czy dzieleniem klientów na segmenty. I dlatego, e-commerce development będzie tematem głównym ósmego odcinka TechCampu. Spotkanie rusza 17 kwietnia o godz. 19 w krakowskim klubie Lizard King (św. Tomasza 11a).

Udział w wydarzeniu jest tradycyjnie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz na stronie http://www.akademiaunity.pl/events/8/techcamp-8-e-commerce-development/.

Organizatorzy, oprócz specjalistycznej wiedzy i gorącej atmosfery, zapewniają również pizzę dla każdego z uczestnika. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami – Microsoft BizSpark oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Chcesz być na bieżąco? Szukaj szczegółów na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)