Duet Nokia i iTaxi przygotował akcję promocyjną dla wszystkich tych, którzy chcą bez żadnych opłat przemieszczać się taksówkami po terenie stolicy. Już 2 kwietnia na ulice Warszawy wyruszyły dwie specjalnie oznakowane taksówki gotowe do realizowania darmowych kursów. Przystępować do akcji można wielokrotnie, a wzięcie w niej udziału jest możliwe dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia Lumia, którzy zamówią taksówkę promocyjną poprzez aplikację iTaxi. Zakończenie akcji planowane jest na 29 czerwca.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


W trakcie akcji promocyjnej, każdy posiadacz telefonu z serii Nokia Lumia, który wejdzie do aplikacji iTaxi, zobaczy dedykowaną akcji stronę informacyjną, a na cyfrowej mapie Warszawy znajdzie taksówki oznaczone specjalnymi, niebieskimi ikonami. Pasażer, zamawiając tak wyróżniony pojazd, będzie mógł odbyć bezpłatny kurs w granicach m. st. Warszawy, wystarczy, że po zamówieniu i wejściu do taksówki pokaże kierowcy telefon Lumia i potwierdzi nazwisko, na jakie było złożone zlecenie. Poszczególny użytkownik może skorzystać z darmowego kursu dowolną ilość razy, jednak nie częściej niż raz na 96 godzin. Pełny regulamin akcji można znaleźć pod adresem http://m.lumia.pl/itaxi/regulamin.txt

Akcja promocyjna pozbawiona jest haczyków, a bariery wejścia i wysiłek związany z wzięciem w niej udziału są znikome. Aplikacja iTaxi jest bezpłatna, a limit kwotowy pojedynczego kursu to 200 zł – przy takiej stawce nawet kurs taksówką zamówioną w niedzielną noc z Białołęki na Ursus będzie darmowy – mówi Dawid Olszta, Marketing Manager iTaxi.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)