8 -12 kwietnia w aulach największych krakowskich uczelni rusza X edycja Festiwalu BOSS. Podczas krakowskiej odsłony zobaczycie liderów polskiego biznesu - między innymi Rafała Brzoskę, Janusza Steinhoffa czy Zbigniewa Wróbla. Trenerów - Macieja Bennewicza, Bartosza Skwarczka oraz mistrzów polskiego marketingu - Pawła Tkaczyka, Dawida Szczepaniaka i Yuriego Drabenta. Na Festiwalu BOSS wystąpią również znani prezenterzy telewizyjni: Kamil Durczok i Maciek Rock.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Festiwal BOSS to cykl bezpłatnych szkoleń, prelekcji i warsztatów, prowadzonych przez praktyków biznesu, przedsiębiorców, trenerów i freelancerów. To właśnie od nich aktywni i ambitni młodzi, obecnie studiujący, czy zakładający własną działalność mogą otrzymać nieocenione wsparcie merytoryczne i praktyczne. Moduły w jakich odbywać się będą szkolenia to: Inżynier, Manager 2.0, Coaching & Human Resources, PR&Marketing, Biznes&Start-up, Kultura.

Zapraszamy do udziału wszystkich studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców! (Jeśli w systemie zapisów nie ma już miejsc, to na wykłady i tak można przyjść). Więcej informacji na stronie: www.boss2013.pl

MamStartup jest patronem medialnym festiwalu.

Komentarze (0)