... ... ...

InvestExpo Business Meeting „Inwestycje na start – UP!” w Toruniu

Dodane

05-04-2013

Anna Wilma

Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, Urząd Miasta Torunia oraz agencja eventowa Andy Hoz zapraszają na kolejną edycję konferencji InvestExpo Business Meeting „Inwestycje na start – UP!” Konferencja odbędzie się 25 kwietnia 2013 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Prezydenta Miasta Torunia. Zagadnienia będą dotyczyć tematyki finansów oraz inwestycji Aniołów Biznesu w młode, dobrze rokujące przedsięwzięcia i będą analizować je pod kątem nowoczesnych rozwiązań i trendów inwestycyjnych gwarantując dynamiczny rozwój firmy, wzmocnienie jej pozycji na rynku, tym samym zwiększając jej przewagę konkurencyjną w regionie.

Celem spotkania jest mi.in. analiza problemów małych i średnich przedsiębiorstw w województwie kujawsko - pomorskim, przybliżenie funkcjonowania Sieci Aniołów Biznesu w Polsce oraz pokazanie możliwości inwestycyjnej w regionie. Adresatami konferencji są młodzi przedsiębiorcy poszukujący zewnętrznych źródeł finansowania, inwestorzy oraz osoby zainteresowane pozyskaniem środków na rozwój własnego biznesu.

Konferencja ma na celu pomoc w nawiązaniu cennych kontaktów biznesowych oraz wypracowanie ważnych dla regionu rozwiązań inwestycyjnych. InvestExpo jest doskonałą okazją do pokazania i zarekomendowania swojej działalności. To także czas na rozmowy z inwestorami i klientami oraz wymianę doświadczeń i wizytówek.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja na stronie www.investexpo.pl/rejestracja.html

Komentarze (0)