... ... ...

Kwietniowe spotkanie networkingowe „Zaprzyjaźnij się z mediami”

Dodane

15-04-2013

Mam Startup

22 kwietnia inkubator Starter zaprasza na spotkanie networkingowe, podczas którego znany dziennikarz i prezenter Sławomir Siezieniewski opowie o tym w jaki sposób kontaktować się z mediami, żeby wzbudzić ich ciekawość. Po prelekcji uczestnicy, jak zwykle będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe w trakcie sesji networkingowej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas kwietniowego Creative Morning Sławomir Siezieniewski - dziennikarz, prezenter, publicysta TVP z 15-letnim stażem, związany m.in. z „Wiadomościami”, „W centrum uwagi”, „Kurierem”, a obecnie TVP Info i gdańskim programem informacyjnym „Panorama”, opowie o tym, jakich rzeczy należy unikać w kontaktach z dziennikarzami i jak się komunikować, żeby wzbudzić u nich zainteresowanie. „Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zaistnieć w mediach i szukają skutecznego sposobu na promocję swojego biznesu” mówi Anna Osińska z inkubatora Starter. Po prelekcji, standardowo rozpocznie się sesja networkingowa, w trakcie której uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc organizator zachęca do jak najszybszego zapisania się na spotkanie. Szczegóły: http://inkubatorstarter.pl/pl/strona-glowna/creative-morning-zaprzyjaznij-sie-z-mediami.html

Plan spotkania networkingowego:

  • 8.50 – 9.00 – Rejestracja uczestników
  • 9.00 – 10.00 – Sławomir Siezieniewski „Zaprzyjaźnij się z mediami”
  • 10.00 – 10.30 – Przedstawianie się uczestników spotkania
  • 10.30 – 11.30 – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe
  • 11.30 – ……. – Nieformalne rozmowy kuluarowe Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

O prelegencie:

Sławomir Siezieniewski

Prezenter Serwisu informacyjnego TVP Info

Dziennikarz, prezenter, publicysta TVP z 15-letnim stażem, związany m.in. z „Wiadomościami”, „W centrum uwagi”, „Kurierem”, a obecnie TVP Info i gdańskim programem informacyjnym „Panorama”.

Uczestniczył, także jako organizator, w największych przedsięwzięciach telewizyjnych, m.in. relacjach z Igrzysk Olimpijskich, wizyt papieża, wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Wspólnie z BBC przygotowywał cykl programów o Polakach na emigracji. Ma za sobą staż w Voice of America w Waszyngtonie. Współpracował również z innymi mediami: w Radiu Plus miał cykl programów o tematyce społecznej, w „Dzienniku Bałtyckim” pisał felietony o tematyce społeczno-gospodarczej, a w magazynie „Mediatrand” o show-biznesie.

Projekt realizowany w ramach Programu dla Europy Środkowej i współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Komentarze (0)