... ... ...

Zamawianie jedzenia przez telefon z systemem Android na PizzaPortal.pl

Dodane

25-04-2013

Mam Startup

Serwis PizzaPortal.pl, przy współpracy z JuupStore.pl, opracował raport za 2012 rok, dotyczący zamawiania jedzenia na wynos, poprzez aplikację na system Android. Przedstawia on m.in. zestawienie procentowe zamawianych potraw, rodzajów preferowanej kuchni, a nawet modeli telefonów, które generowały największe zyski. Badanie przeprowadzono na podstawie 1000 indywidualnych zamówień.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Z analizy raportu wynika, że najpopularniejszą zamawianą potrawą była pizza (68 % zamówień) – w tym najczęściej wybierana była Capriciosa, a za nią kompozycja własna oraz Pepperoni. Spośród miast najwięcej zleceń było w Łodzi, Krakowie oraz Wrocławiu. Średnia wartość zamówień wynosiła 32 zł, a największa ich ilość odbywała się po godzinie 19.00.

Raport przedstawia również zestawienie procentowe korzystania z aplikacji PizzaPortal.pl na Androida ze względu na płeć. W tym przypadku jest proporcja 15 % kobiet – 85 % mężczyzn. Cieszy nas coraz większe zainteresowanie naszą aplikacją na system Android, tym bardziej, że została ona udoskonalona o nowe możliwości. Pobierają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni, wobec czego sądzę, iż w przyszłym roku te dysproporcje znacznie się zmniejszą - komentuje Lech Kaniuk, Dyrektor Zarządzający PizzaPortal.pl. Co do samej funkcjonalności aplikacji, Lech Kaniuk dodaje: Sama aplikacja w wersji Android została uaktualniona o nowe możliwości, w tym filtruje lokale według typowanej kuchni oraz kulinarne preferencje i wcześniejsze zamówienia klientów. Aby móc w pełni korzystać z nowych funkcji aplikacji i mieć dostęp do automatycznych aktualizacji należy ją zainstalować na nowo.

Więcej szczegółów dotyczących zamówień na PizzaPortal.pl w załączonym raporcie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)