Od kilku tygodni jeden z najpopularniejszych polskich serwisów społecznościowych Grono.net ma nowych właścicieli. W spółkę Grono.net S.A. zainwestował fundusz Xevin Investments oraz szczecińska firma Red Sky.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Obaj akcjonariusze powołali nowy zarząd w składzie: Marek Rusiecki jako Prezes Zarządu i Arkadiusz Seńko jako Wiceprezes. Powołanie do zarządu Grono.net kluczowych osób ze spółek Xevin Investments i Red Sky świadczy o priorytetowym podejściu nowych akcjonariuszy do Grono.net S.A..

Nowy zarząd informuje, że obecnie trwają prace związane z wdrożeniem wielu nowych funkcjonalności w portalu, w tym nowego layoutu, który powstaje przy udziale użytkowników Grono.net. W ciągu kilku miesięcy zarząd przedstawi kierunki zmian i podejmie decyzję odnośnie dalszej strategii portalu. Wciąż bardzo liczna rzesza fanów, którzy znajdują w Grono.net alternatywę dla Facebooka czy NK.pl, daje nadzieję na to, że portal pozostanie jednym z najpopularniejszych polskich serwisów w kategorii Społeczności.

Według marcowych wyników badania Megapanel PBI/Gemius, Grono.net zajmuje 13 pozycję w rankingu największych serwisów w tej kategorii. Miesięcznie portal odwiedzany jest przez 1,95 mln użytkowników, którzy generują 59 mln odsłon.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)