W najbliższą środę, 15 maja pojawi się w Polsce międzynarodowa platforma e-commerce zrzeszająca światowe marki z sektora designu. Powstały na początku 2013 roku serwis www.mybaze.com to multibrand dający możliwość kupna - sprzedaży unikalnych produktów codziennego użytku i dekoracji wnętrz.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

MyBaze to jeden z pierwszych na świecie portali, łączący funkcjonalności serwisu społecznościowego oraz platformy handlowej.

To wyjątkowe miejsce, które umożliwia sprzedającym tworzenie wokół swojej marki społeczności. Każdy użytkownik ma szansę podzielenia się swoją opinią na temat produktu, zainspirowania się podpowiedziami specjalistów oraz propozycjami produktów dostępnych na stronie głównej. MyBaze to nie butik, ale przestrzeń handlowa wspierająca sektor światowego designu.

Hasłem przewodnim platformy to „Design your life”.

Hasło używane jest nie bez powodu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że design to nie tylko produkty, lecz styl życia i wszystko co otacza nas każdego dnia. Naszym użytkownikom dajemy możliwość wejścia w świat designu nie tylko poprzez zakup produktów, lecz również poprzez możliwość interakcji z innymi użytkownikami interesującymi się daną tematyką – wspomina Duc Vu Hoang, pomysłodawca MyBaze.com

Założycielami MyBaze są Duc Vu Hoang, Adam Cellary oraz Tomasz Pasternak. Wspólne działania rozpoczęli w 2012 roku przy współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości. To był pierwszy krok do tego, aby MyBaze stało się międzynarodową platformą e-commerce.

W maju tego roku w projekt zainwestował fundusz ZernikeMeta Ventures. Fundusz inwestuje w przedsiębiorstwa innowacyjne i prowadzące działalność badawczo-rozwojową, ze szczególnym naciskiem na branże takie jak Internet. MyBaze jest pierwszą inwestycją funduszu na terenie Polski.

W skład rady nadzorczej MyBaze wchodzą: Jacek Błoński – prezes ZernikeMeta Ventures Polska, wiceprezydent Zarządu European Business Angels Network (EBAN), Mariusz Jarzębowski – przedsiębiorca, ekspert w rozwijaniu innowacyjnych projektów biznesowych, były współpracownik Steve'a Jobsa w Apple Computers i NeXT Software oraz Piotr Sławski – Członek Zarządu BBI Seed Fund, aktualnie związany z ZernikeMeta Ventures.

MyBaze wspierają najlepsi. Luigi Amati – założyciel włosko-duńskiego funduszu ZernikeMeta Ventures oraz Johan Gorecki – prezes Globe Forum oraz współzałożyciel Skype to nie jedyni, którzy wierzą w międzynarodowe powodzenie projektu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)