... ... ...

Java jedi i PHP ninja w jednym miejscu - tylko na TechCamp#9 we Wrocławu

Dodane

17-05-2013

Mam Startup

Zbliża się debiut wrocławskiego TechCampu. Wszyscy, którzy przyjdą 23 maja do klubu Włodkowica 21 zaspokoją głód technologicznej wiedzy, będą mieli okazję stanąć do błyskawicznej rekrutacji i spróbować swoich sił w konkursie o Kindle. W finale eventu panel dyskusyjny Java vs. PHP!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


W dziewiątym odcinku technologiczną gorączką zarażać będziemy w stolicy Dolnego Śląska. Na scenie zobaczymy znanego wrocławskiej publiczności z charyzmatycznych wystąpień Michała Sadowskiego z Brand24. Ponadto, wysłuchamy Jakuba Piwko (Microsoft), który opowie o Windows Phone oraz Pawła Walczewskiego (Grupa Unity) z prezentacją na temat platformy PhoneGap. W roli prelegenta zobaczymy także Piotra Sysaka z SMSAPI.pl, który wtajemniczy zebranych w to, jak tworzyć najbardziej efektywne smsy. Do uczestnictwa w spotkaniu, konieczna jest bezpłatna rejestracja na www.techcamp9.evenea.pl. Wszyscy, którzy to zrobią, mają szansę na wygranie Kindle.

W roli głównej JAVA i PHP

2 zupełnie inne języki programowania. Różnią się sposobem tworzenia aplikacji, tempem rozwoju i możliwościami, które oferują. Jeszcze nie wiesz, który świat jest dla Ciebie? Na panelu dyskusyjnym w czasie TechCampu, będziesz mógł posłuchać doświadczonych deweloperów, którzy zestawią ich cechy. Pod lupę wezmą środowisko programistyczne, możliwości pracy, zarobków oraz przyszłość, która rysuje się przed każdym z nich. Chcesz dodać coś od siebie? Wyślij zgłoszenia na cfp@techcamp.pl i weź udział w panelu.

Rekrutacja w trybie ASAP

Na TechCampie będzie można odwiedzić również stoisko rekrutacyjne Grupy Unity i sprawdzić, co zrobić, by dołączyć do ich zespołu.

Najnowszych informacji o wydarzeniu TechCamp szukać można na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

AGENDA TechCamp #9:

  • 19.00-19.40 Jakub Piwko (Microsoft) Wprowadzenie do Windows Phone
  • 19.40-20.00 Paweł Walczewski (Grupa Unity) Od HTML-a i Javascriptu do natywnych aplikacji - PhoneGap
  • 20.00-20.20 Piotr Sysak (SMSAPI.pl) "3, 2, 1... SMS-commerce!"
  • 20.20-20.50 Michał Sadowski (Brand24) Robimy startup. Czy coś.
  • 20.50-21.20 PANEL DYSKUSYJNY: Java vs.PHP

MamStartup jest patronem medialnym tego wydarzenia.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)