Temat designu po raz drugi pojawi się na kieleckim barcampie KielceCom. 22.05 w Klubie Plejada gościć będziemy czterech prelegentów, którzy pokażą jak design ma istotny wpływ na rozwój biznesu, ale nie tylko. Na poprzednim spotkaniu o tej tematyce wzieło udział 120 osób, tym razem liczymy na podobną frekwencję.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Design jest wszędzie i ma coraz ciekawsze formy zastosowania i kierunki rozwoju. O tym jaka przyszłość stoi przed drukiem 3D opowiedzą dwie wiodące firmy na polskim rynku. Poznamy czym jest motion design i jak wygląda praca w studiu kreatywnym, a wszystko to w luźnej atmosferze, tak by nie tylko słuchać, ale i dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Wśród prelegentów zobaczymy Kamila Rewieńskiego z MillStudio, który opowie o tym jak radzą sobie z problemami, nie tylko projektowymi. Robert Kaniszewski, tzw. Rokkaboy opowie czym jest projektowanie w ruchu. Michał Frączek reprezentujący Materialination przedstawi druk 3D jako prawdziwą rewolucję przemysłową, a Bartoz Barłowski z Omni3D wyjaśni jak zacząć pracę z drukiem 3D.

Udział w KielceCom jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na www.kielcecom.pl. Start, godzina 19:00, Klub Plejada mieszczący się przy Rynek 4. Partnerem wydarzenia jest SpeedUp group.

MamStartup jest patronem tego wydarzenia.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)