Dobra wiadomość dla „łowców okazji” zakupowych. W Internecie pojawił się nowy portal udostępniający kody rabatowe i zniżki do ponad pół tysiąca sklepów. A niemiecki inwestor wybrał Polskę, by otworzyć drugą siedzibę firmy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Tanio.co to portal, który oferuje całkowicie darmowy dostęp do aktualnych promocji i obniżek cen w sklepach online. Korzystanie z niego nie wymaga nawet rejestracji. Wystarczy wejść na stronę www, wybrać interesującą nas kategorię i przejrzeć aktualnie dostępne oferty specjalne. Wśród sklepów i marek znajdziemy praktycznie wszystkie kategorie produktów, łącznie z RTV, AGD i meblami. Pojawiają się również oferty wyjazdów wakacyjnych i hoteli. Dostępne rabaty są na bieżąco aktualizowane, a ich wysokość zależy od oferty partnerów. Dotychczasowi użytkownicy serwisu korzystali już z takich okazji, jak -60% na zabawki czy -50% na perfumy i kosmetyki.

Choć nasz biznes to głównie środowisko online, to potrzebowaliśmy stałej siedziby. Spędziłem wczesne dzieciństwo w Polsce i chciałem, by biuro znajdowało sie właśnie w kraju, w którym się wychowałem. Słynąca z gospodarności i oszczędności Polska wydała nam się do tego wprost idealna - mówi Tomasz Rotecki, współwłaściciel serwisu. - Poprawiająca się infrastruktura w Polsce sprawia, że jest to świetne środowisko dla nowych inwestycji - dodaje Rotecki.

W poznańskim biurze przy Starym Rynku na początku pracować będzie około 10 osób, ale wraz z rozwojem serwisu, zatrudniane będą kolejne. Lokalizacja wprost idealna, zarówno do wytężonej pracy, jak i do spotkań z klientami. W końcu wszyscy znają poznański Stary Rynek, a tym samym wszystkie drogi prowadzą do tanio.co?

Do tej pory działaliśmy na rynku niemieckim, gdzie kupony rabatowe i kody cieszą się dużą popularnością. Nikt nie lubi wydawać więcej pieniędzy, niż musi. Dlatego Internauci chętnie korzystają z okazji i promocji zakupowych. A ponieważ nikt nie ma czasu, by przeglądać dziesiątki stron www w poszukiwaniu ofert specjalnych, stąd propozycja portalu www.tanio.co, który gromadzi je wszystkie pod jednym adresem. Jest to najprostszy sposób na oszczędzanie pieniędzy - wyjaśnia Tomasz Rotecki.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)