Portal Republikuj.pl to serwis pozwalający na automatyczną publikację artykułów (np. PR, reklamowych, opisujących nowości w sprzedaży czy osiągnięte sukcesy firm, ale także innych, dowolnych treści) na stronach Wydawców, na określony czas.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Zasadą działania serwisu jest przynoszenie korzyści - zarówno dla Wydawcy, jak i osoby publikującej artykuł - Reklamodawcy. Jest to rzadko spotykana sytuacja typu WIN-WIN. Reklamodawca odnosi sukces, gdy dociera z artykułem do właściwych, wartościowych odbiorców, Wydawca, gdy otrzymuje wynagrodzenie w ustalonej przez siebie wysokości za publikację artykułów (ukazują się one automatycznie lub po jego moderacji i co ważne odbiorca pozostaje na stronie Wydawcy). Bez zbędnych formalności i w prosty sposób Wydawcy mogą dodawać strony - w pełni zachowując kontrolę nad wyglądem widgetu i jego parametrami - na których Reklamodawcy mogą w równie prosty sposób publikować artykuły.

Republikuj.pl ma szanse stać się nowoczesnym i ważnym kanałem dotarcia do określonych odbiorców. Ważnym nie tylko dla Agencji PR czy marketerów nowych produktów, ale dla każdego kto pragnie podzielić się z odbiorcami czymś bardziej profesjonalnym niż zwykły banner. Serwis daje sporo nowych możliwości zarówno Reklamodawcom, jak i Wydawcom i pozwala zmienić często negatywny wizerunek agresywnej reklamy w internecie. Ustandaryzowany, konfigurowany "na żywo" wygląd artykułów oraz przede wszystkim ich treść, być może przyczynią się do zmiany jakościowej i spowodują, że w większej ilości przypadków słowo stanie się równie ważne, jak obraz.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)