Współczesne kobiety mają coraz mniej czasu i więcej obowiązków. Chętniej zatem, jak pokazują badania, korzystają z nowoczesnej technologii, która pomaga im w życiu rodzinnym i zawodowym. Panorama Firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz nowemu stylowi życia kobiet, przygotowała bezpłatną aplikacją umożliwiającą szybkie i łatwe wyszukanie w okolicy klubu fitness, fryzjera czy restauracji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Tegoroczne badanie Generation Mobile pokazuje, że już 11% kobiet korzysta ze smartfonów (dla porównania w 2012 było to tylko 2%!). Płeć piękna szybko dogania mężczyzn, wśród których tylko 13% stanowią użytkownicy telefonów dotykowych. O tym, że kobiety aktywnie wykorzystują nowe technologie świadczą również badania przeprowadzone przez firmę Intel, z których wynika że w krajach zachodnich Internetu używa o 17% więcej kobiet niż mężczyzn. Autorka badania - Genevieve Bel (analityczka firmy Intel) podkreśla, że kobiety są liderkami w korzystaniu z Sieci i urządzeń do niej podłączonych.

Współczesne kobiety zdecydowanie stawiają na nowe technologie, wykorzystując je m.in. do poszukiwania informacji. Szybko przystosowują się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia i aktywnie podążają za trendami. Aplikacja mobilna Panorama Firm 2.0 odpowiada na zmiany w stylu życia nowoczesnych kobiet, które chcą szybko i łatwo zlokalizować w najbliższej okolicy, bezpośrednio na mapie miejsca, adresy, produkty oraz usługi przydatne w załatwianiu codziennych spraw prywatnych i służbowych, w prowadzeniu domu czy pozwalające na optymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego dla rodziny.

Aplikację Panorama Firm można pobrać bezpłatnie. Rozpoznaje ona nasze położenie i dostosowuje do niego lokalne wyniki zapytań. Doskonale sprawdza się w nowym otoczeniu, podczas zakupów w innym mieście czy podróży służbowej. Jeśli nie znamy miasta, wystarczy wpisać w okno wyszukiwania czego szukamy, a aplikacja pokieruje nas w pierwszej kolejności do punktów położnych w naszej okolicy, rozszerzając wyniki w zależności od potrzeb.

W aplikacji znajdują się również najczęściej poszukiwane kategorie, takie jak zdrowie i uroda, moda, zakupy czy kultura. Dodatkowo istnieje możliwość integracji z serwisem Facebook i sprawdzenia na mapie, gdzie w okolicy ostatnio „meldowali się” nasi znajomi, co ułatwia wybór, a także pozwala zorganizować szybkie spotkanie.

Priorytety współczesnej kobiety ewoluują, chociaż nadal najważniejsze są dom, rodzina i praca, coraz częściej chce i próbuje znaleźć czas na zajęcia dodatkowe, życie towarzyskie czy rozrywkę. Rosnąca popularność aplikacji Panorama Firm odzwierciedla zmiany w stylu życia kobiet w Polsce. Dedykowane mobilne wyszukiwarki są doskonałym rozwiązaniem i zdecydowanie ułatwiają codzienne życie, poszukiwanie miejsc, produktów oraz lokalizacji w pobliżu i pomagają wygospodarować więcej czasu dla siebie i bliskich.

Panorama Firm 2.0. działa na systemie Android 2.2 (lub nowszym) oraz iOS 4.3. (lub nowszym), jest również dostępna na iPada. Można ją pobrać bezpłatnie ze strony http://mobile.pf.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)