... ... ...

Wieczory panieńskie w Polsce. Pierwszy szok, problemy i nadzieja

Dodane

19-06-2013

Mam Startup

Lider internetowego rynku opinii, serwis ankietka.pl przeprowadził badanie na zlecenie organizu.je, w wyniku którego spytano 2000 kobiet o doświadczenia związane z wieczorami Panieńskimi. Wyniki, po początkowym szoku, nie są jednak zaskakujące.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Pełna wersja infografiki znajduje się tu: http://organizu.je/wieczory-panienskie-w-polsce

Okazuje się, że najwięcej problemów organizacyjnych dotyczy chaosu komunikacyjnego oraz braku zgodności co do atrakcji, budżetu i dnia imprezy. Aby uniknąć tych rozterek powstało narzędzie www.organizu.je. W kilku prostych krokach organizatorka może zdobyć informacje od gości o tym, jak będzie przebiegać impreza. Dodatkowo, organizu.je umożliwia monitorowanie, która uczestniczka wpłaciła ustaloną kwotę składki.

Firma ma bardzo ambitne plany na rozwój. Autorzy zamierzają pomóc organizatorkom maksymalnie wykorzystać budżet, oferując atrakcyjne usługi i produkty powiązane z wieczorami panieńskimi. Plany sięgają też innych segmentów rynku - organizu.je pragnie zająć się również planowaniem wieczorów kawalerskich, imprez integracyjnych oraz wszystkich innych wydarzeń, gdzie kluczowy jest wpływ gości na końcowy kształt imprezy.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)